Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: wasze ?ycie wi?c walczcie o nie!!

Post autor: pozytywny »

matkachrzestna pisze:je?eli macie wystarczaj?c? liczb? pkt tzn. je?li macie ten dolny próg to pofatygujcie si? do dziekanatu i powiedzcie jak si? sytuacja ma, ?e jest was tylu i jeste?cie gotowi przyst?pi? do studiów. w dziekanatach wcale nie s? tacy mili, a warto powalczy? o swoje. je?li og?osz? np. nowy nabór na pozosta?e miejsca to mo?e by? nieciekawie. wszystko dlatego,?e im si? wakacji chce i woleliby zarabia? za siedzenie w domu ni? w dziekanacie. dziekanat biologii pod tym wzgl?dem jest du?o bardziej przyjazny wi?c zach?cam do studiowania biologii na UWM
Ale zaraz zaraz, dolny próg wyniós? 226 i wszyscy z tym wynikiem zostali przyj?ci, dlatego jest lekki nadmiar ale we Wrze?niu jestem przekonany, ?e próg spadnie do 225 ale nie jestem pewien czy wezm? wszystkich i nie wymy?l? czasem jakiego? kryterium np najwy?szy wynik z biologii. W ka?dym b?d? razie trzymam za Was kciuki. A panie w dziekanacie przynajmniej dla mnie by?y bardzo mi?e.
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

w zesz?ym roku o ile pami?tam takim dodatkowym kryterium by?a ?rednia ocen ?widectwa uko?czenia 3 klasy szko?y ?redniej.
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

tak te? b?dzie w tym rokuniestety
my?la?em ?e w rok temu wzieli wszystkich z 208
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Evel »

Ja przez to dodatkowe kryterium w zesz?ym roku si? nie dosta?am mia?am 208 pkt. Normalnie mia?am wra?enie ?e zatrzasneli mi drzwi przed nosem. Nie wiadomo jak b?dzie w tym roku mo?e akurat na tyle osób si? wykruszy, ?e we wrze?niu przyjm? wszystkich z 225.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

mysle ze z 225 punktami nie bedzie tak zle i wszystkich wezma to jeszcze nie koniec rekrutacji babka w dziekanacie mówi?a ze jeszcze o pare pkt prawdopodobnie spadnie wiec mysle ze osoby z 223 i 224 tez maja jeszcze szanse
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: pozytywny »

souljah pisze:Chcia?em przypomnie?, ?e zesz?oroczny próg jest najprawdopodobniej efektem tego, ?e to by? pierwszy rok dzia?ania wydzia?u lekarskiego na UWM. Nie wszyscy wiedzieli, ?e w Olsztynie mo?na studiowa? medycyn?, niektórzy pewnie nie sk?adali bo nie wiedzieli czego si? mog? po tej uczelni spodziewa?. Teraz lekarski na UWM zda? egzamin pozytywnie. Nie ?udzi?bym si?, ?e próg zostanie na tym poziomie. Moim zdaniem ok. 225. Jak b?dzie, oka?e si? wkrótce.
Tak sobie wertowa?em temat i znalaz?em ten post z pocz?tku lipca. souljah - niniejszym wr?czam Ci nagrod? SJ (Stowarzyszenia Jasnowidzów) - z?ot? kul?.
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

spoko jeszcze nie jest 225.niestety i ju? pewnie nie spadnie a napewno nie wezm? wszystkich
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

Evel pisze:Ja przez to dodatkowe kryterium w zesz?ym roku si? nie dosta?am mia?am 208 pkt. Normalnie mia?am wra?enie ?e zatrzasneli mi drzwi przed nosem. Nie wiadomo jak b?dzie w tym roku mo?e akurat na tyle osób si? wykruszy, ?e we wrze?niu przyjm? wszystkich z 225.
To faktycznie nie fajnie zrobili, bo na zaj?cia 2 albo 3 osoby (nie pami?tam dok?adnie) od pocz?tku si? nie pojawi?y, nawet na rozpocz?ciu ich nie by?o, wi?c spokojnie mogli zadzwoni? do tych osób, zapyta? si? czy zostaj? w Olsztynie czy nie przyb?d? wcale i przyj nowe osoby.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

Posz?abym do pani dziekan na Waszym miejscu, gdyby si? okaza?o, ?e s? wolne miejsca. Warto próbowa?
desperateembryo
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: desperateembryo »

gdzie? kto? (przepraszam, ?e tak bezimiennie ) wspomnia?, ?e robi? praktyki na chirurgii dzieci?cej w olsztynie. czy ta osoba mog?aby si? do mnie odezwa? na priv?
przelatek
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2009, o 23:05

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: przelatek »

móg?by co? napisa? co? o koniecznych materia?ach itd. albo podajcie mo?e link do forum tego wydzia?u, aby zaznajomi? si? troch? z uczelni?:P
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

popatrz na moj podpis, tam dostaniesz wszelkie info.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

borubar odezwij sie do mnie na gg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości