fizjo i medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
majk

fizjo i medycyna

Post autor: majk »

hej wszystkim . studjuje sobie fizjoterapie w krk jestem po 2 roku i w tym roku wpadlem na pomysl zeby zdawac na medycyne . fizjo jest bomba ale jestem dosc ciekawski :P i chcialem to troche poszerzyc . udalo mi sie i dostalem sie . chcialem sie zapytac czy znacie jakiegos typa ktory studjuje fizjo i medycyne i jakos przedzie , nie biorac dziekanek ani innych wynalazkow:P bo nie chcialbym rezygnowac z fizjo a ta medycyna tez troche ciagnie . z gory dzieki za rady i pozdro :D
majk

Re: fizjo i medycyna

Post autor: majk »

a i jeszcze z ciekawosci , bo widze ze jakos lipnie poszedl ten egzamin ze starych matur w tym roku (rzeczywscie fiza byla jak dla mnie hardcorowa ) . nie wiecie ile osob ze SM dostalo sie do KrK na medycyne
taczMachal

Re: fizjo i medycyna

Post autor: taczMachal »

bez dziakanki z(fizjo) jest bardzo trudno pociągnac 1 rok medycyny.
a tak pozatym odradzam Wszystkimi członkami studiowanie medycyny w Krakowie ~ znam to z autopsji
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: fizjo i medycyna

Post autor: Vinci »

członkami studiowanie medycyny w Krakowie
mozesz powiedziec cos wiecej ?
Seba

Re: fizjo i medycyna

Post autor: Seba »

tacz Machal powiedŻ prosze z jakich zbiorów zad uczyłeś sie do egzaminów. [ fiz i chem] na którym roku jesteś ? zdawałeś nowe egz czy jeszcze testy? Pozdrawiam
majk

Re: fizjo i medycyna

Post autor: majk »

taczMachal czemu uwarzasz ze krakow nie robi dawanie w lapke i takie tam czy wogule klimat
a co to fizjo + medycyna znasz moze kogos kto tak probowal bo chcialbym pogadac z gory dzieki pozdro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości