progi 2006 - medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Madzia_I.
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2006, o 17:32

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Madzia_I. »

To kto jest najgorszy według Ciebie? Bo ja mam wrazenie ze w czołówce to jest Warszawa, Kraków i może Poznań i Wrocław? W reszta to podobnie.
Johny_B

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Johny_B »

W czołówce jest Wawka, £ódź, Pzn i Kraków, reszta jest daleko z tyłu. Wrocek nigdy nie był i nie jest w czołówce.Lublin i Bydgoszcz to juŻ bardzo słabe uczelnie.
jaaa :)

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: jaaa :) »

ja mam dokłądnie takie same wiadomości
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: kasik »

najgorszy jest Białystok
tam anatomii uczą sie na atlasach
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: ziomalka »

we Wrocławiu podali wreszcie ( z jednodniowych zreszta opóźnieniem ) liste przyjętych na AM :) Załapałam się yeeeah

a progi sie nieco obniżyły - 200 stom i 204 lek
Johny_B

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Johny_B »

Białystok moja droga nie jest i nigdy nie był najgorszy, najgorszy jest lbn i bdg z ktorej strony na to nie patrzyc
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: kasik »

nieprawda
Białystok zawsze był najgorszy i taki już będzie
Johny_B

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Johny_B »

Hahahaha:D
Jaga

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Jaga »

kasik pisze:Białystok zawsze był najgorszy i taki juŻ będzie
Ranking uczelni medycznych 2006 wg Rzeczpospolitej i Perspektyw:
1.AM w Warszawie
2.PAM w Szczecinie
3.AM im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
4.CM UJ w Krakowie
5.AM w Białymstoku
6.UM w £odzi
7.AM we Wrocławiu
8.AM w Gdańsku
9.AM w Lublinie
10.¦AM w Katowicach

Poziom wszystkich uczelni medycznych jest do siebie bardzo zbliŻony, więc dyskusja, która z AM w Polsce jest njgorsza nie ma najmniejszego sensu. Poza tym AM w Białymstoku z roku na rok staje się bardziej prestiŻowa, awansując w róŻnego rodzaju rankingach.

Gratuluję wszystkim nowym studentom medycyny, a za tych, którym się nie udało trzymam kciuki w przyszłym roku. Jeśli ktoś ma pytania chętnie odpowiem na gg7215098,jestem studentką 2.roku medycyny :)
TAJEMNICA

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: TAJEMNICA »

A moŻe ktoś z Was zauwaŻyłby,Że nie ma w rankingach Bydgoskiej AMWięc chyba mamy odp ,która AM moŻe być najgorsza.Poza tym tak samo jak JAGA uwaŻam,Że takie porównywanie AM nie ma sensu.Poziom jest zbliŻony.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości