KARDIO czy STOMA??????

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
DaemooN
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, o 21:32

Re: KARDIO czy STOMA??????

Post autor: DaemooN »

Niektore wypowiedzi sa tak zenujace, ze az strach.
Oprocz tzw powolania licza sie predyspozycje, ilez to bylo ludzi ktorzy poszli na stome, ale rezygnowali bo po prostu sobie nie radzili manualnie.

A panujaca jakas dziwna tendencja do opiniowania jakoby stoam jest latwiejsza niz lek, to wynik jakis dziwnych kompleksow czy cos, nie rozumiem tego.

Na stomie jest wiecej zajec, czasowo znacznie wiecej godzin, a prawie na kazdych wymagaja tak jakby ten przedmiot byl najwazniejszy, takze czasem ciezko jest sie przygotowac na przedmioty stricte stomatologiczne, bo albo farma albo patofijo albo jeszcze cos innego
gercio

Re: KARDIO czy STOMA??????

Post autor: gercio »

DaemooN pisze:Oprocz tzw powolania licza sie predyspozycje, ilez to bylo ludzi ktorzy poszli na stome, ale rezygnowali bo po prostu sobie nie radzili manualnie.
Naprawdę żeby isc na stome trzeba miec jakieś szczególne zdolności manualne? W takim razie jak sprawdzic czy się je ma?
DaemooN
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, o 21:32

Re: KARDIO czy STOMA??????

Post autor: DaemooN »

nie wiem, ale znam przypadki osob, co z tego, ze super zdana matura, dobre wyniki na studiach, a zupelnie nie radzili sobie na zachowawczej, w ksztaltowaniu ubytkow, wyopelnianiu, szlifowaniu pod protezy itp.
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: KARDIO czy STOMA??????

Post autor: Asiollo »

DaemooN pisze:nie wiem, ale znam przypadki osob, co z tego, ze super zdana matura, dobre wyniki na studiach, a zupelnie nie radzili sobie na zachowawczej, w ksztaltowaniu ubytkow, wyopelnianiu, szlifowaniu pod protezy itp.
ja mam tak samo, dostałam się na stomę, rodzinka cała przeszczęśliwa była, a teraz ciągle mi wypominają że jednak zdecydowałam się na farmację. Niestety, nie mam zdolności manualnych, mogłabym kogoś zabić wiercąc mu zęba. Wiem że to może jest kwestia wyćwiczenia, ale wątpie że ktokolwiek chciałby być moim klientem.
gosiaciereszko
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:11

Re: KARDIO czy STOMA??????

Post autor: gosiaciereszko »

wydaje mi się, że jakimś plastykiem nie trzeba być, ale też nie być totalną pokraką samej mi ciężko określić zdolności manualne, polepmy sobie laepiej ząbki z plasteliny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości