z czego przygotowywaliscie do egzaminu na AM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Seba

z czego przygotowywaliscie do egzaminu na AM

Post autor: Seba »

Mam pytanie czy ktoś wie z jakich zbiorów były zadania na lekarski. Ja robiłem chemie z Pazdry a fizyke z Mendla . miałem 163p a limit 209 [£ódŻ] Zdawałem 2 raz ale mam 29 l i w przyszłym roku chciałbym sie wreszcie dostać. Licze na dobre rady z czego sie uczyć. pozdrawian wytrwałych


moderator bagatha: wydzielilam Twoj post jako osobny temat, poniewaz w tamtym temacie spodowowalby balagan (trzymajmy sie tresci tematu). pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2006, o 21:28 przez Seba, łącznie zmieniany 2 razy.
majk

Re: z czego przygotowywaliscie do egzaminu na AM

Post autor: majk »

witam Cie !
mi sie udalo w tym roku tez jestem ze starych rocznikow .
Chemie nieorganiczna uczylem sie z pazdry i przegladnolem jeszcze innne ksiazki , organiczna dankiewicza , w kazdym razie podstawa to przerabianie starych matur . zrobisz je wiesz na czym stoisz podobnie z innych przedmiotow , jezeli jestes hardcorowcem i bedziesz mial czas i ochote to mozesz jeszcze zerknac do ksiazek z roznymi arkuszmi np operonu .calkime fajne zadania w stylu egzaminu na AM .
Fizyka z teoria startowalem w tym roku od kompletnego zera . nawet bez znajomosci zasad dynamiki :wink: itp . i dobra okazala sie ksiazka repetytorium persony . + z niektorych dzialow ( magnetyzm , prad ) bardziej lopatologiczne tytuly ( jaki udalo mi sie znalezc u znajomych na strychujakas fizyka dla mega glupkow itp ) :P jezeli chodzi o zadania to zasada identyko jak z chemia wlacznie z arkuszami z operonu + z 2 lekcjie prywatne na obgadanie niektorych kosmosow np magnetyzm i fizyka kwantowa 8)
Biolka no to raczje z gorki przegladnolem sobie ksiazki z nowego systemu BIOLOGIa praca zbiorowa pod redakcja krzysia spalika ale nie oswiecily mnie jakos szczegolnie , bo wiele z czasow mojej edukacji sie tu nie zmienilo )

z fizy i z biol starlem sie robic oglolne notatki . bo rzeczywsice ta matura ( egzamin ) polega raczej na ogolnym zlapaniu o co chodzi a nie na jakis szczegolach z biochemi:P

pozdrawaim i zycze powodzenia D
majk

Re: z czego przygotowywaliscie do egzaminu na AM

Post autor: majk »

a i mialem 222pkt a w cale jakis b.madry nie jestm P a to jak na ten egzamin (hardcorowa fizyka:P) calkiem znosnie D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości