wkurzający problem z kotami....

ek9
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2009, o 16:40

wkurzający problem z kotami....

Post autor: ek9 »

Witam.

poszukuję róznego rodzaju fora o tematyce kotów, bo mam problem z kotami mojej sasiadki.

otóż: moja sąiadka ma 4 koty (nie rozróżniam płci) ja za kotami nie przepadam (wolę psy).
ale koty chyba o tym wiedza i robią mi na zlość.

mieszkam w Irlandii, przeważnie jest tutaj chłodno. temp ok 12-18* codziennie. koty mojej sasiadki upodobały sobie pewne ciepłe legowisko umiejscowione pod maską mojego auta. jest tam osłona zaraz obok kolektora wydechowego na której sie wylegują. złapałem je kilka razy na goracym uczynku (jak sie wylegiwały). uciekały dopiero jak odpaliłem silnik.

nie miałbym nic przeciwko ale od jakiegos czasu daje o sobie znać niemiłosierny odór. tak jakby odlały sie na kolektor, który po zagrzaniu emituje okropny zapach.

nawet moja sasiadka powiedziała ze coś mi śmierdzi spod maski, kiedy jej powiedziałem ze jej koty sie tam wyleguja to sie na mnie oburzyła i wyzwala od debili.


moje pytanie jak te koty stamtąd odstraszyc/przegonic?
nie moge zastosować zadnej siatki bo sie po prostu spali od temperatury


jestem już wsciekły i szukam ostatecznej pomocy zanim napisze zamówienie na bron.pl
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: wkurzający problem z kotami....

Post autor: malgosi35 »

w sklepach zoologicznych są specjalne spreye odstraszające
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości