Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Biochejter »

andrzej_ch pisze:Lol a niby czemu krojenie szczurów? Chyba Ci się coś z weterynarią pomyliło P
Niekoniecznie, dawniej na wspomnianych toksach i dynamice faszerowało się zwierzaki różnymi szitami i potem ciachu-ciachu i badało się zmiany w narządach u zwierzątek czy inne dawki letalne, terapeutyczne i takie tam. Potem uznano że wystarczy jak student te działania/dawki wydziobie sobie z książki
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Padre Morf »

Biochemister pisze: Niekoniecznie, dawniej na wspomnianych toksach i dynamice faszerowało się zwierzaki różnymi szitami i potem ciachu-ciachu i badało się zmiany w narządach u zwierzątek czy inne dawki letalne, terapeutyczne i takie tam.
i pisało doktoraty z wpływu preparatów typu Pielik na wątrobę szczurów

Teraz zwierzętarnie zakładowe są zwykle likwidowane na rzecz jednej zwierzętarni centralnej gdzie po wypełnieniu całej tony papsiurów można dostać zwierzątko ]
abcdeff
Posty: 78
Rejestracja: 6 lip 2009, o 06:58

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: abcdeff »

bedzie ktos mial ochote spotkac sie w Gdansku miedzy 26-30.08?
bede w tym terminie bo musze akademik zalatwic i odebrac notatki na farmacje no i troche miasto chce poznac, wiec jak ktos ma ochote na piwo sie wybrac to chetnie sie spotkam
andrzej_ch
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2009, o 07:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: andrzej_ch »

Ja będę w 3mieście 26.-28. 28. wieczorem jadę na Air Show. Odezwij się na gadu.
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Asiollo »

andrzej_ch pisze:ale może będzie wszystko w extranecie, tylko dostęp do niego uzyskamy pewnie już po otrzymaniu indeksów.
dziś koleżanka ze stomy mi pokazywała, super sprawa! wszystkie materiały do nauki, wyniki ):)
andrzej_ch pisze:Musicie się tak nakręcać?
tak, bo mam wakacje i chcę się potorturować!
andrzej_ch pisze:Lol a niby czemu krojenie szczurów? Chyba Ci się coś z weterynarią pomyliło P
hmm. farmaceutka z apteki obok mojego mieszkania opowiadała że jej syn płakał jak musiał kroić szczury. Chyba nie kroił ich po zajęciach.
andrzej_ch pisze:Jak ktoś chce mogę mu wysłać siatki programowe na poszczególne semestry tj. jakie będą przedmioty, ile godzin, z czego zaliczenia, a z czego egzaminy
[at].pl
dziękuję
Chatte
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2009, o 12:09

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Chatte »

abcdeff pisze:bedzie ktos mial ochote spotkac sie w Gdansku miedzy 26-30.08?
bede w tym terminie bo musze akademik zalatwic i odebrac notatki na farmacje no i troche miasto chce poznac, wiec jak ktos ma ochote na piwo sie wybrac to chetnie sie spotkam
Szkoda, że nie mogę, ale nie mam w tym terminie jeszcze gdzie mieszkać.
andrzej_ch pisze: Jak ktoś chce mogę mu wysłać siatki programowe na poszczególne semestry tj. jakie będą przedmioty, ile godzin, z czego zaliczenia, a z czego egzaminy.
To ja poproszę [at].com
Kathrina
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 14:51

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Kathrina »

To i ja poproszę o wysłanie tych siatek programowych na maila kasia.[at].pl Z góry dziękuję:))
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Biochejter »

Morfeusz pisze:
Biochemister pisze: Niekoniecznie, dawniej na wspomnianych toksach i dynamice faszerowało się zwierzaki różnymi szitami i potem ciachu-ciachu i badało się zmiany w narządach u zwierzątek czy inne dawki letalne, terapeutyczne i takie tam.
i pisało doktoraty z wpływu preparatów typu Pielik na wątrobę szczurów
Dalej się pisze ]
Morfeusz pisze:Teraz zwierzętarnie zakładowe są zwykle likwidowane na rzecz jednej zwierzętarni centralnej
Zgadza się.
yvettiee
Posty: 52
Rejestracja: 25 sty 2009, o 09:48

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: yvettiee »

abcdeff Pewnie będę wtedy w Gdańsku Chętnie wyskoczę na piwo
abcdeff
Posty: 78
Rejestracja: 6 lip 2009, o 06:58

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: abcdeff »

[at].pl

mi tez wyslij

m.agda
Posty: 15
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:38

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: m.agda »

jak bedziesz zbiorowo wysylal to i ja poprosze magda_[at].pl
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: zgREDka »

andrzej_ch pisze:Założę się, że jakich byś studiów nie wybrała to byś prędko doszła do tego samego wniosku P
Myślę, że jeden kierunek by mnie satysfakcjonował w 100% i nie wnikam tu w kwestię ilości nauki itp. no ale jeszcze mam 5 prób żeby podnieść wynik na maturze

Siatki ja też poproszę roksana_[at].pl
andrzej_ch pisze:Musicie się tak nakręcać?
A czemu nie, nakręcali się wszyscy jeszcze parę miesięcy temu, że progi nie wzrosną bardziej niż w tamtym roku, a poszybowały sporo w górę. Teraz nakręcamy się domysłami na temat studiów, ale pożyjemy zobaczymy.
barbucha
Posty: 9
Rejestracja: 14 sie 2009, o 21:22

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: barbucha »

i mi też
[at].eu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości