Olsztyn prosi o pomoc !

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: Varssaux »

Tak się złożyło że Profesor Gielecki niedgyś uczący anatomii na śląsku teraz wykłada na UWM w Olsztynie, stąd nasza (wydziału lekarskiego) wielka prośba : Drodzy studenci mający wcześniej styczność z Profesorem Gieleckim na Anatomii, czy moglibyście nam jakoś pomóc przez przesłanie jakiś materiałow, linków, ksiązek, pytań (słowem czegokolwiek) co ułatwiłoby nam choćby w niewielkim stopniu sprostanie wymagań Waszego/Naszego Profesora ? Jeżeli ktos coś ma to prosze o prywantą wiadomośc na moje konto, wszystko sie przyda, a za wszelką pomoc Bedziemy dozgonnie wdzięczni
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: godivablues »

hmm, ja jestem teraz na 1 roku w Katowicach, i sami uczymy się z anatomii topograficznej opracowanej przez prof. Gieleckiego myślę że to bardzo przydatna książka )
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: Varssaux »

Dziekuje bardzo za te materialy i oczywiscie jakby tylko cos wiecej przysło Ci/Wam do glowy jnadal czekamy -)
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: olsztyn po 6 latach »

hej czy może ktoś miał w katowicach egzamin poprawkowy z anatomii za kadencji prof. Gieleckiego? czego można sie spodziewac w kwestii szpilek i ustnego? ile pytan zadaje na ustnym?
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: Verbatim »

Pytania od Giela sa gdzieś spisane. Poszukam. Jak znajdę zamieszczę. Powodzenia na poprawce!
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: AmoSo »

szpilki były proste na 2 terminie w porównaniu z 1-tak twierdzą Ci co pisali.
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: Olsztyn prosi o pomoc !

Post autor: Verbatim »

Nie mogę tego znaleźć kurde bele.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości