Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ulinka
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2009, o 11:02

:)

Post autor: ulinka »

Hej wszystkim Wygląda na to, że będziemy razem studiować

[ Dodano: |16 Sie 2009|, o 13:42 ]
A może wie ktoś jak to jest z tymi praktykami? Bo podobno ma być pół roku w ciągu całej nauki? Nie wiecie kiedy one się odbywają? Czy są w wakacje czy w roku akademickim?
m.agda
Posty: 15
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:38

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: m.agda »

ta polroczna praktyka jest juz po obronie magisterki z tego co kiedys przeczytalam, ale w miedzyczasie mamy tez 2 praktyki miesieczne w czasie wakacji
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Biochejter »

roxi:) pisze:no ale jeszcze mam 5 prób żeby podnieść wynik na maturze
Masz nieokreśloną liczbę prób na podniesienie wyniku. 5 lat mają tylko Ci którzy oblali maturę, podwyższający mogą pisać tą maturę nawet wtedy jak będą już na emeryturze (jeśli rząd nie unicestwi Nowej Matury heh).
m.agda pisze:ta polroczna praktyka jest juz po obronie magisterki z tego co kiedys przeczytalam, ale w miedzyczasie mamy tez 2 praktyki miesieczne w czasie wakacji
Dokładnie, 11-ty semestr studiów to jest staż w aptece, a wcześniej po III i IV roku po 4 tygodnie praktyki, w aptece również.
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: 270285 »

Biochemister pisze:po III i IV roku po 4 tygodnie praktyki, w aptece również.
Trzeba przepracować 160h, pracuje się 5 dni w tygodniu po 7h, to wychodzą 4 tygodnie i 3 dni Praktyki nie koniecznie muszą być w aptece, można je też odbyć w firmie farmaceutycznej.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Biochejter »

Formalnie są to praktyki 4-tygodniowe i tak prowadzi się dziennik praktyk (rozpisany na 20 dni). Zresztą równie dobrze może być 8 godz. i wyjdzie 4 tygodnie ]
270285 pisze:Praktyki nie koniecznie muszą być w aptece, można je też odbyć w firmie farmaceutycznej.
A możesz w jakiś sposób potwierdzić tą rewelację że można w firmie? Jakiś przepis czy co?

Od lat praktyki można robić tylko w aptece i to ma potwierdzenie w OIA
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: zgREDka »

Biochemister pisze:(jeśli rząd nie unicestwi Nowej Matury heh).
Już się uczelnie przymierzają żeby powrócić do egzaminów wtępnych, z jednej strony dobrze, skończy się z tym warcholstwem (corocznymi zmianami wygagań na UMy).
ulinka
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2009, o 11:02

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: ulinka »

Dzięki Bo jakoś tak właśnie nie wiedziałam jak to sobie ułożyć Myślałam, że to jakoś w trakcie studiów
mo_ni_a10
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2009, o 00:12

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: mo_ni_a10 »

ja siatke tez poproszę:)

mo_ni_[at].pl
Mar_lena
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2009, o 00:53

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Mar_lena »

Ja też jestem w gronie przyjętych, więc spotkamy się we wrześniu mam nadzieję, że jeszcze przed rozpoczęciem, choć dokładnie nie wiem kiedy będę w Gdańsku. Na razie załatwiam akademik i rozglądam się za jakąś stancją

Pozdrawiam! ]
andrzej_ch
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2009, o 07:50

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: andrzej_ch »

roxi:) pisze:
Biochemister pisze:(jeśli rząd nie unicestwi Nowej Matury heh).
Już się uczelnie przymierzają żeby powrócić do egzaminów wtępnych, z jednej strony dobrze, skończy się z tym warcholstwem (corocznymi zmianami wygagań na UMy).
A ja myślę, że zmieni się niewiele, tylko uczelnie będą mogły kosić dodatkową opłatę.

Wysłałem już wszystkim, które prosiły.
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: zgREDka »

andrzej_ch pisze:A ja myślę, że zmieni się niewiele, tylko uczelnie będą mogły kosić dodatkową opłatę.
Zapewne wygląd ogólny egzaminów wstępnych nie bedzie się róznił od matur, może na lek bedzie więcej anatomii i fizjologii. Co to dodatkowych opłat. hmm come back protekcji
andrzej_ch pisze:Wysłałem już wszystkim, które prosiły.
dzięki
yvettiee
Posty: 52
Rejestracja: 25 sty 2009, o 09:48

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: yvettiee »

andrzej_ch Jeszcze ja poproszę: [at].com

[ Dodano: |17 Sie 2009|, o 20:22 ]
I jeszcze mam pytanko. orientuje się ktoś może jak to jest z tym wf-em? Na stronie GUMedu przeczytałam, że są jednak jakieś tam sporty do wyboru. W sumie siatkówka tylko to by była lekka przesada. Mam nadzieję, że będziemy mogli korzystać z czegoś więcej
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Farmacja I rok (2009/2010) na GUMEDzie.

Post autor: Asiollo »

yvettiee pisze:Mam nadzieję, że będziemy mogli korzystać z czegoś więcej
tia. będziemy biegać z tamburynem wokół sali gimnastycznej

jak mamy grać w siatkę to jakoś muszę sobie załatwić zwolnienie z w-fu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości