Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ona12345
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2009, o 19:17

Rekrutacja 2010

Post autor: ona12345 »

Hej, chciałabym się dowiedzieć czy fizyka w przyszłorocznej rekrutacji bedzie wymagana?
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: policjantka »

Tak, rozszerzona.
Tak ciężko zajrzeć na stronę PAMU?
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stazystka »

No to juz jest jakis zal
Czemu niby rozszerzona nagle, a w tym chamy nie przeliczali R na podstawe //
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: gajuss19 »

Bardzo dobrze że wracają do rozszerzonej, przynajmniej jedyna uczelnia,która nie znosi fizyki i nie wymaga podstawowej matmy ( co ma piernik do wiatraka) i na nią będzie się najłatwiej dostać, bo to fizyka była zawsze wyznacznikiem. Przynajmniej już wiecie że ma być rozszerzona więc deklarujcie taką, może w połowie roku nie zmienią nic
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stazystka »

gajuss19 pisze:Bardzo dobrze że wracają do rozszerzonej, przynajmniej jedyna uczelnia,która nie znosi fizyki i nie wymaga podstawowej matmy ( co ma piernik do wiatraka) i na nią będzie się najłatwiej dostać, bo to fizyka była zawsze wyznacznikiem. Przynajmniej już wiecie że ma być rozszerzona więc deklarujcie taką, może w połowie roku nie zmienią nic
Ja wlasnie jestem za tym, aby byla rozszerzona wszedzie, tylko czemu k*** w nastepnym roku a w tym nie przeliczali biorac podstawowa? Co za$##^&
Oleum
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2009, o 21:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Oleum »

bardzo dobrze, że w przyszłym roku będzie fizyka rozszerzona.
jedyna normalna uczelnia)
i to moja!:P
a wrocław będzie wymagał tylko podstawowej, pfff
freeprotestgirl

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: freeprotestgirl »

hej, a jakie obstawiacie progi w tym roku przy trzech rozszerzeniach?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

niema co teraz obstawiać nie wiadomo jakie będą matury to po pierwsze a poza tym zamiast bawić się we wróżkę lepiej poczekać tak naprawdę do pierwszego progu i wtedy można oceniać co i jak bardziej. Ja uważam mimo wszystko że co roku idą progi w górę to będzie miedzy 225-235 ale dziś to czyste gdybanie.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: julia.....:):) »

ja myślę że progi mogą spaść ale nie wiele .w tym roku pewnie będzie trudniejsza chemia . W tym roku matura była prosta dużo osób miało po 100% co się wcześnie nie zdarzało
Ale poczekajmy do maja a potem do lipca wszystko się okaże w praniu
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: vahti »

szczecin jako jedna z dwoch uczelni wymaga rozszerzonej fizyki w tym roku, wiec mysle ze progi nie beda az tak wysokie, ale nauczony zeszloroczna rekrutacja, nic nie mozna brac za pewnik. :p
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: doreen »

A która Uczenia wymaga jeszcze fizyki rozszerzonej?
fenylo
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 08:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: fenylo »

Jesteście pewni że nie będzie żadnego przelicznika dla fizyki w stylu rozsz x2 podst x1? Czytałam o tym kilka miesięcy temu, teraz jednak nie moge znaleźć takiej informacji. Byłoby to bardzo nie w porządku co do ubiegłorocznych maturzystów którzy sie nastawiali że może za rok.
freeprotestgirl

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: freeprotestgirl »

fenylo pisze:Jesteście pewni że nie będzie żadnego przelicznika dla fizyki w stylu rozsz x2 podst x1? Czytałam o tym kilka miesięcy temu, teraz jednak nie moge znaleźć takiej informacji. Byłoby to bardzo nie w porządku co do ubiegłorocznych maturzystów którzy sie nastawiali że może za rok.

buhahahaha usmiałam się do łez. nie, nie ma żadnych przeliczników, ci z podstawową fizyką nie mają wstępu na lek/stomę. niesprawiedliwe? a co na PAMie jest sprawieliwe? nie możesz znaleźć takiego info, bo ono już dawno nie obowiązuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości