Oceny z biologii

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
kajka

Oceny z biologii

Post autor: kajka »

Mam pytanie do startujących w olimpiadzie biologicznei i do olimpijczyków.
Jakie macie oceny w szkole? Czy zawsze szóstki i piątki?
Kasik

Re: Oceny z biologii

Post autor: Kasik »

Nawet nie jestem w biolchemie:P i się porywam na olimpiade, nie mówiąc juŻ o braku takiego przedmiotu jak biologia w maturalnej klasie a wcześniej oceny były rózne w szerokim zakresie od 2 do 6:P ale w końcu na maturalnym śwoiadectwie 6 będzie:D
Kaska
Posty: 31
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Oceny z biologii

Post autor: Kaska »

kajka pisze:Mam pytanie do startujących w olimpiadzie biologicznei i do olimpijczyków.
Jakie macie oceny w szkole? Czy zawsze szóstki i piątki?
Brałam udział w olimpiadzie biologicznej, wiedzy ekologicznej i chemicznej (w pierwszej z zerowym wynikiem, w ekologicznej byłam laureatką stopnia centralnego, a w chemicznej dostałam się do drugiego etapu), wbrew pozorom nie miałam samych piątek i szóstek z tych przedmiotów, kobieta z biologii to najchętniej dałaby mi 2 lub 3 na koniec. Na olimpiadach nie liczy się ta szkolna wiedza, a w szkole nie zawsze liczą się Twoje osiągnięcia pozaszkolne (tak było w moim przypadku).

Powodzenia na olimpiadach, nie przejmujcie się ocenami, najważniejsza teraz jest matura. Grunt to dobrze zdać maturę, reszta się nie liczy (a będąc laureatem dostajesz z danego przedmiotu na maturze 100%).
kajka

Re: Oceny z biologii

Post autor: kajka »

Tak trzymać!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości