Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
z_podtekstem
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2009, o 16:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: z_podtekstem »

hey wszystkim:) wiecie moze juz cos o podrecznikach? jak to z nimi jest i ze skryptami?
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

o podręcznikach dowiemy się pod koniec września bądź na początku października
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

Zdecydowanie wersja druga - na początku października. Jeśli dostaniecie legitymacje studenckie w jakimś rozsądnym terminie to podręczniki uda się wypożyczyć na cały semestr. Jeśli nie - starsze roczniki na pewno będą miały ksera książek do sprzedania.

Na pierwsze zajęcia z chemii ogólnej i nieorganicznej dobrze byłoby mieć już dziennik laboratoryjny (zwłaszcza jeśli traficie na pewną panią doktor.). Nie pamiętam tytułu, ale jeśli chodzi o chemię, to wszystko jest wywieszone w gablocie na Jagiellońskiej już w ostatnich dniach września (wchodzicie do budynku, za portiernią w prawo i przy końcu korytarza szukacie gabloty z info dla pierwszego roku analityki).
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

co to jest dziennnik laboratoryjny ? xD
i gdzie to można kupić?!
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: MarX »

U nas zarówno na chemii nieorganicznej jak i analitycznej był to zwykły 16sto kartkowy zeszyt. Wpisuje tam się obserwacje, wnioski i reakcje zachodzące na laborkach itp.

Zaopatrzcie się w fartuszki, pisaki do szkła(ja używałem do cd, chyba są takie same), kalkulatory naukowe. W drugim semestrze do histologii kredki.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

MarX pisze:kalkulatory naukowe
To zabrzmiało groźnie( dużo tam jest skomplikowanych obliczeń?
twoja_magia
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:44

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: twoja_magia »

a ma ktoś zamiar dojeżdzać autem z Katowic chetnie bym sie dolaczyla jak na razie ie zdałam jeszcze prawka he he, a wątpie,że znajdzie sie ktoś inny z mojej okolicy (orzesze, łaziska, mikołów lub ornontowice). pozdrawiam wszystkich i życzę udanego wypoczynku, bo został juz tylko miesiąc wolnego i kilka dni
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: MarX »

zagubiona90 pisze:To zabrzmiało groźnie( dużo tam jest skomplikowanych obliczeń?
potrzebne są kalkulatory z logarytmami na rachunki. Nie jest tego aż tak dużo. Dla mnie najgorsza była matma pochodne, całki, różniczki. bleh ale udało się na kolosie zaliczeniowym coś ściągnąć i skończyło się całkiem pozytywnie bo aż 4,5
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

MarX pisze:bleh ale udało się na kolosie zaliczeniowym coś ściągnąć i skończyło się całkiem pozytywnie bo aż 4,5
GratulacjeD ja liczę na skromne 3D choć nie ukrywam, że matematyka nie jest moją ulubioną dziedzinąD
Ania907
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2009, o 08:18

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Ania907 »

Witam po długiej przerwie Ja jak na razie jeszcze czekam na kolejne listy rankingowe. Dzisiaj już będzie wiadomo kiedy one się ukarzą. Mam nadzieję, że los będzie mi sprzyjał Mam pytanie odnośnie akademika. Jak dostanę się np pod koniec września to mam szansę ubiegać się o miejsce w akademiku Z góry dziękuję za odpowiedź Życzę udanych wakacji. =)
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Dzisiaj już będzie wiadomo kiedy one się ukarzą.
One dzisiaj będą opublikowane, wg tego co pisze na stronie, a nie dzisiaj będzie wiadomo kiedy będą.
Informacje o progach punktowych i terminie kolejnych list rankingowych na
poszczególne kierunki Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny
Laboratoryjnej zostaną ogłoszone 25 sierpnia.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Tu&#x15B. pisze:One dzisiaj będą opublikowane,
To nie jest jednoznacznie napisane. Może być tak, że podadzą termin następnej listy/ ale mam jednak nadzieję że dzisiaj będzie nowa.

Pozdrawiam:)
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

do-kła-dnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość