ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

martini88, szczerze jeśli chodzi o stomę, to Ci to może nawet na dobre wyjść.
lanka
Posty: 90
Rejestracja: 24 cze 2009, o 21:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lanka »

dzoners, a co jest nie tak z tą w Zabrzu a co z lekiem pozdrawiam martini88, gratuluję
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

lanka, lek jest podobno jak najbardziej OK, a ze stomą jest ten problem, że sprzęty są z minionej epoki i budynki się sypią, nie wspominając już o wynikach LDEPu .
Akurat stoma za ciekawie tu nie wyglada.
lanka
Posty: 90
Rejestracja: 24 cze 2009, o 21:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lanka »

dzoners, dzięki
lilol5
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lilol5 »

To jest paranoja żeby coś tak ważnego jak przyjecie na studia załatwiać przez telefon.
A jak nie odbiorę?
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wióro »

To zgadnij co się stanie Innych 50 osób na Twoje miejsce bardzo się ucieszy
Stawiam na 169 8. września
martini88
Posty: 84
Rejestracja: 14 maja 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: martini88 »

wracając do mojego postu wyżej, jeśli na dostarczenie dokumentów jest tylko 1-2 dni we wrześniu można by przecież odpis złożyć i orginał dostarczyć pózniej tzn jak się tylko najprędzj da go wycofać z innego uni np Lublina w moim przypadku? myślicie że by to przeszło wiem wiem że Lublin lepszy ( miasto,sprzęt) ale ta odległość ja chcę być blisko domu po 2 latach za granicą

pozdrawiam wszystkich
lilol5
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lilol5 »

W to nie wątpie.
Idąc dalej tym idiotycznym tropem mogłabym się zapytać ile razy bedą do mnie dzwonić (czy w gre wchodzi tylko jedna szansa) i czy pierwszeństwo ma orange?
:S
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lisiczka »

czy ktoś łaskawy może mi powiedzieć czy komisja rekrutacyjna jest czynna przez cały tydzień czy w jakiś określony dzień bo gdzieś znalazłam ze tylko w środę przez trzy godziny
ale to tylko w lipcu
więc nie wiem jak jest w sierpniu
z góry dzięki za odpowiedź
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

Chyba zeświruje do tego 8 września, serio Żebym się chociaż dostała, bo z tymi telefonami to może być różnie później- a jak nie odbiorę?
Czy ktoś może wie, czy we wrześniu jest jeszcze szansa na akademik? Byłoby ciekawie jakby było już za późno. Trochę zaczynam się denerwować moim zaświadczeniem lekarskim, zastanawiam się czy mi je przyjmą, bo wpisany mam tam adres katowicki uczelni,a nie ten zabrzański I czy przyjmą mi odpisy, bo oryginałów nie zdążę odebrać z Krakowa. w ogóle wszystkim się denerwuje A najbardziej tym, czy te moje 169 pkt wystarczy, bo w Białymstoku zabrakło mi dokładnie 1 punkcika.
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kladiaa »

Ahh, troche pocieszające jest to co piszecie o rekrutacji telefonicznej bo brakuje mi na farmacje 2 pkt, a powoli przez te wszystkie przerwy rekrutacyjne trace nadzieje, a jestem gotowa nawet w ciagu jednego dnia złożyć papiery:(
martini88
Posty: 84
Rejestracja: 14 maja 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: martini88 »

lisiczka moi rodzice byli dziś w Zabrzu zabrać moje papiery z niestacjonarnej stomy na stacjonarna w Lublinie. Kłócili się przez 3 godziny żeby im te papiery zwrócono bo pani powiedziała że to tylko komisja może a oni na urlopie aż do września .dodatkowo tak na pocieszenie wszystkim pani powiedziała że punkty polecą na bank ( chodzi tu o stomę) i że pewnie wrócę ponownie do nich.

p.s chciałabym ponowić moje pytanie z poprzedniego postu. czy jak się dostanę w Zabrzu pod koniec września , mogę złożyć odpis a potem donieść 1 pazdziernika orginał orginały jutro będą w Lublinie a boję się że ich na czas nie wycofię.
kukun
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2009, o 09:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kukun »

z tego co wiem w Zabrzu chcą, albo orginał albo odpis.
ja dałem im odpis, a orginal ciągle mam w domu (powiadomienie listowne o przyjeęciu otrzymałem wiec wszystko jest ok)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości