Petycja o niezabijaniu myszek

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Guru »

Natalia pisze:Mam być taka twarda i nieczuła jak wy ?
moze warto.
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

Oj,sorry !Proszę o usunięcie mojego posta(nie tego ostatniego,ale jeszcze poprzedniego).
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

Guru - warto ?Ja już taka jestem .
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Guru »

Natalia pisze:Ja już taka jestem .
wpadnij tu za 10lat i przeczytaj te swoje posty.
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

Administratorze !Dlaczego kopiujesz nasz wypowiedzi z innego forum ?!Jestem pewna że ich autorzy(w tym i ja)nie chcą,abyś umieszczał ich wypowiedzi !Tak nie można .
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: przyrodnik »

Natalia pisze:Administratorze !Dlaczego kopiujesz nasz wypowiedzi z innego forum ?!Jestem pewna że ich autorzy(w tym i ja)nie chcą,abyś umieszczał ich wypowiedzi !Tak nie można .
Natalia pisze:Tak nie można .
Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich mam prawo cytować fragmenty każdej wypowiedzi zaznaczając autorów i źródło.
Ostatnio zmieniony 2 gru 2005, o 19:25 przez przyrodnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

Może i się nie znam,ale nie było mi miło jak przeczytałam że cwaniakuję .Można by jakoś milej .
Gość

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Gość »

Natalia pisze:Dlaczego kopiujesz nasz wypowiedzi z innego forum
A Wasze forum nie jest publiczne? Wiesz co to jest forum? Bo chyba NIE! Forum to miejsce, teren, na którym przedstawia się waŻne sprawy publiczne do rozwaŻenia, osądzenia, załatwienia.
Ardea
Posty: 21
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Ardea »

Żeby ktokolwiek wziął pod uwagę taką petycję (marne szanse akurat w tym przypadku) musi być ona przede wszystkim podpisana przez znaczącą liczbę osób, myślę że conajmniej 100, i co ważne: pełnoletnich (trzeba podać pesel z dowodu osobistego).

Wg. mnie: prosze bardzo, niech sobie dziewczyny zbierają podpisymoże wtedy zrozumieją, że to nie taka prosta sprawa

A ja jestem za tym, żeby opodatkować strumienie
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Guru »

przyrodnik pisze:Stwierdzenia typu:SZCZERZE MÓWIĄC, BARDZIEJ MI SMUTNO GDY PATRZĘ NA UMIERAJĄCE ZWIERZE NIŻ CIERPIĄCEGO CZŁOWIEKA! Nawet dobrze że ludzie umierają, mają za swoje. O zgrozo to słowa ich moderatora
i mysle ze w tym zdaniu organizatorzy tej akcji w ochronie myszek, wyrazili caly swoj potencjal, calaswa inteligencje. jesli mozemy mowic o inteligencji u osoby ktora pisze takie rzeczy, bo mysle ze to juz jest niegodne nawet 12latki. to juz jest gleboko posuniety imbecylizm. przepraszam za mocne slowa, ale jak sie takie rzeczy czyta to sie czlowiekowi nie dobrze robi.polecam autorce slow stanac przd lustrem i powiedziec sobie ze dobrze ze ludzie umieraja, i pomyslec w tym kontekscie o sobie i swojej rodzinie.
sorry jesli cos zamieszalem, ale to gleboko posuniete zacofanie umyslowe mnie porazilo
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Guru »

Natalia pisze:Może i się nie znam,ale nie było mi miło jak przeczytałam że cwaniakuję .Można by jakoś milej .
Moze z wieksza wiara w ludzi to bedzie milej.
Gość

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Gość »

Natalia pisze:MoŻna by jakoś milej
Mogłabyś mądrzej? TeŻ byłoby miło!
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

myszki

Post autor: przyrodnik »

A jakie myszy chcesz chronić: myszy polne (Apodemus agrarius) czy myszy domowe (Mus musculus)? To jest poważne pytanie, bo mówisz o ochronie myszy na wsiach, a tam własnie można spotkać te dwa gatunki (są jeszcze leśne (Apodemus flavicollis) i zaroślowe (Apodemus sylvaticus).
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości