Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

na leku w zeszlym roku 7500 za sem, teraz 10000 zł

Na stomie było drożej, ale nie wiem dokładnie o ile
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Sephora »

na stomę obecnie jest 30 tys.
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: yagger »

orientuje sie ktoś ilu jest (jak do tej pory chętnych) na niestacjonarne lekarski?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

W tym roku to nie wiadomo, przeciez to sie nigdzie nie wyswietla.dopiero jak beda wyniki rekrutacji to ci powiedzą ktore masz miejsce w rankingu, co daje ci wiadomosc ile osob jest przed tobą.

W zeszłym roku było to ok. 240 osob na 80 miejsc
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: yagger »

dzięki śliczne za odpowiedź i za dane z ubieglego roku:-)wiem, ze nigdzie się nie wyświetla, wiem tez że po zakonczonej rekrutacji podadzą listy rankingowe i wtedy poznam swoja pozycję na nich. chodzilo mi jednak o liczbę chętnych na chwilę obecną. pomyslałem, że może ktoś zainteresowany niestacjonarnymi dowiadywał sie o to. a z tego co kojarzę, to ty już studiujesz więc bezpośrednio zainteresowana tegoroczną rekrutacją nie jesteś . chyba że się myle to sorki.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

yagger pisze:pomyslałem, że może ktoś zainteresowany niestacjonarnymi dowiadywał sie o to.
I tak by nie powiedzieli. W zeszłym roku jak sie pytało o progi punktowe jakie byly rok wczesniej to nawet tego nie podawali (pomio ze np: na forum sie mozna bylo dowiedziec wiec nie bylo to scisle tajne.)
yagger pisze:a z tego co kojarzę, to ty już studiujesz więc bezpośrednio zainteresowana tegoroczną rekrutacją nie jesteś
No tak sie akurat poskładało że też jestem, bo tez biorę w niej udział. Tylko raczej jestem spokojna o dostanie się na niestacjonarne bo mimo wszystko nie powinien byc próg powyżej 240 pkt
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: yagger »

no to już wszystko jasne:-) dzięki za szybką odpowiedź. w sumie tez powinienem byc spokojny, z racji dyplomu mgr kierunku medycznego z WUM, ale to nigdy nic nie wiadomo dlatego się stresuje.:-/
Taka ja
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2009, o 09:41

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Taka ja »

Ja mam 213 To jest najbardziej dołujące dla mnie, ze w tamtym roku dostałabym się z tą punktacją na 2 uczelnie na stacjonarne na lek, a w tym roku niestety już nie. Chociaż podobno nadzieja umiera ostatnia. Wiem, ze grzeszę mając jeszcze cichutką nadzieję na Olsztyn(stacj). Jestem już zmęczona tą niepewnością(zresztą jak my wszyscy). A co do Wum (niestacj) to też się obawiam czy się dostanę/
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: jey »

no to ladny prog mamy na niestacjonarne.
dcopperfield
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2009, o 17:48

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: dcopperfield »

jey pisze:no to ladny prog mamy na niestacjonarne.
no próg dzisiejszy mnie zwalił z nóg
myślicie, że spadnie?

Pewnie o jakieś 2, 3 pkt znając tegoroczną rekrutację
biciaa
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2009, o 13:18

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: biciaa »

ja mam 225 i naprawde bylam pewna ze sie dostane mam 39 osob przed soba i nawet nie wiem czy to duzo czy malo! kurcze, wzrosly wszedzie progi na dzienne ale bez przesady, w zeszlym roku pierwszy prog byl ok. 220 a teraz 237?! naprawde nie wiem czy mam myslec o tym powaznie
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: jey »

w krakowie niby zlecial do 203, ale mysle, ze w warszawie bedzie sporo wyzej
biciaa
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2009, o 13:18

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: biciaa »

tak sobie obstawialam ze proporcjonalnie do dziennych i porownania z zeszlymi latami bedzie na wumie ok. 220 wie ktos ile osob wycofalo papiery w zeszlym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości