ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sylwiajola
Posty: 104
Rejestracja: 10 cze 2009, o 07:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sylwiajola »

lanka mam nadzieję,że się nie mylisz. Jeżeli chodzi o mnie to mam dysgrafie,więc moje notatki będą bezcenne,ale zapewne tylko dla mnie
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

możemy zawsze storzyc grupe z forum :p bo widze ze jest wielu przeciwnikow wyscigu szczurow):p
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: piekielny_ogar »

radzioch, jestem za, tak trzeba zrobic ]
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

Ja się pytałem o to tworzenie grup i mi pani powiedziała, że to plotka.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

zbychu pisze:będzie wyścig szczurów, zawsze jest, a im trudniejszy kierunek tym przybiera on większe rozmiary
Mylisz się. Nie ma tutaj czegoś takiego jak wyścig szczurów, bo tak naprawdę jest to walka o przetrwanie i nikt nie myśli o niej w kategorii żeby mieć lepszą ocenę niż X". To mnie zaskoczyło, nie ma czegoś takiego jak chowanie notatek, niedzielenie się nimi. Przynajmniej u mnie na roku.
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

radzioch ja też jestem za

Tak patrzę skąd jesteście i wychodzi na to, że będę miała najdalej. No chyba, ze jest ktoś z Pomorza, albo Mazur Trudno się mówi, najwyżej nie będę zbyt często w domu
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

nebya No ja jestem z Olsztyna skąd bezposrednich pociągow do Katowic brak czeka mnie dwugodzinne czekanie w wawie na przesiadke i caly dzien w pociagu.buee

Sylwiajola to notatki mozesz robic drukowanymi literkami :P

dzoners ooo co chodzi z tą plotką co do grup? bo nie zrozumiałam

i mam nadzieje ze don balon ma racje . chociaz nie wiem czy walka o przetrwanie nie wiąze sie z większą konkurencja niz ten caly wyscig szczurow.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

dzoners pisze:Jeśli chodzi o wyścig szczurów w naszym roczniku, to z góry mówię, że nienawidze biegać

I też piszę na czarno, więc jak cos będziecie chcieli skserować to nie ma sprawy
ja w ogóle nieuzywam kolorowych długopisów ale codziennie chodze na jogging
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

dzastinka To masz jeszcze dalej U mnie droga powrotna będzie wyglądała tak: dojechać do centrum Zabrza przesiąść się w pociąg do Katowic, w Katowicach wsiąść w pociąg do Warszawy a w Wawie przesiąść się w pociąg na wschód do mojej mieściny ( na szczęście są co godzinę ). Jeśli rzeczywiście zabrzański ŚUM mnie zechce to droga będzie co najmniej ciekawa Już pomijają liczbę kilometrów i przesiadek, najgorsza będzie strata czasu- to wychodzi jakieś 6 h drogi ( nie licząc opóźnień, czekania na pociąg itd.) W domu będę dwa razy do roku- na święta, ale czego się nie robi dla wymarzonych studiów
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

do stolicy mozna wiec dojezdzac razem
własnie. o ile nas zechcą
ja mam 10 godzin w pociagu + 2 w warszawie
przynajmniej rodzinka się steskni
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lisiczka »

jeżeli z moimi 168 pkt sie dostanę to możecie liczyc na moje notatki

z dojazdem też mam problem bo muszę jechać jakieś 30-40 km by mieć bezpośrednio do katowic ale czego sie nie robi w imię nauki
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

:)

Post autor: Domi_Domi »

ja z moimi 170 jak dołączę do kato to też chętnie użyczę notatek, choć też ciężko mnie rozczytaćD

myślicie, że po 8 wrzesnia znajde jeszcze gdzieś w kato pokój w miarę blisko? bo trochę póżno już wtedy na szukanie lokum /

a tak na marginesie, to planujecie w katowicach jakieś spotkanie integracyjne przed rozpoczęciem roku:)? bo jak dla mnie to by się przydało
sylwiajola
Posty: 104
Rejestracja: 10 cze 2009, o 07:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sylwiajola »

No najdalej to z pewnością mam ja- mieszkam nad samym morzem, w okolicach Koszalina, oczywiście brak bezpośrednich pociągówD O ile się dostanę, to pomyślę o notatkach z drukowanymi literami,już będę taka dobra). Aha i też lubię codzienny jogging
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości