ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

codzienne bieganie?! ludzieee oszaleliscie ! i moze jeszcze poranne?! fu! :P
Domi ty to spokojna byc mozesz a co do lokum to jak dla mnie byle gdzie byle bylo ] tez dopiero po 8 zaczne szukac jak dobrze pojdzie. o ile w sumie nie pozniej :p takze takich nas co na ostatnia chwile szukac beda jest zaiste wiecej. ale jak dla mnie to wina rekrutacji ^^

spotkanie dobry pomysl pod warunkiem ze juz owe lokum bede miala. bo nie przyjade i nie odjade na slask w jeden dzien . ]

najwyzej spotkaja sie miejscowi i zdadzą relację na forum
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: swirek »

Jezeli chodzi o tworzenie grup na wydziale zabrzanskim to na stomie jest to dozwolone bo ostatnio osobiscie zglaszalem kilka osob do jednej grupy nie wiem jak to z lekarskim jest
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

ja mam 170 i szukam juz mieszkania, obym sie nei zdziwil
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Domi_Domi »

też myślałam nad tym, żeby już szukać, ale wolę poczekać. najwyżej na dworcu zamieszkam jak nic nie znajdeP

ale jakby ktoś miał wolny pokój w niewygórowanej zbytnio cenie to ja bym była chętnaD
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

Ja się o to pytałem podczas dostarczania dokumentów (zabrze lek) i powiedziano mi, że grupy są tworzone w ściśle tajny sposób i nie ma możliwości ingerowania w to -_-
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: swirek »

dzoners pisze:Ja się o to pytałem podczas dostarczania dokumentów (zabrze lek) i powiedziano mi, że grupy są tworzone w ściśle tajny sposób i nie ma możliwości ingerowania w to -_-
A ja jak skladalem dokumenty to mi juz wtedy powiedziano ze jakbym mial jakis znajomych to do 15 wrzesnia moge podac ich dane i bede z nimi w grupie
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Battalie »

Dzoners, widać nie wpadłeś w oko paniom z dziekanatu. Pewnie za głośno powiedziałeś dzień dobry.
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

Jeśli chodzi o lokum to szczerze mówiąc ja najpierw chciałabym do akademika ( powiedzmy na miesiąc), później ewentualnie poszukam czegoś do wynajęcia z kimś, choć wtedy to może być już ciężko. Ale warto spróbować.

Z resztą w tej chwili dla mnie mało jest ważne to gdzie będę mieszkać, najważniejsze to to żeby się w ogóle dostać

To z tymi grupami coś kręcą, bo ja słyszałam, że można sobie stworzyć grupę i dać jako propozycję. Fakt- nikt nie powiedział, że muszą tę propozycję urzeczywistnić , ale zawsze jakaś szansa jest
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

.
To ja już nie wiem o co chodzi
Też o tym czytałem na forum, ale pani w dziekanacie mi powiedziała, ze nie ma takiej opcji.
Swoją drogą na studiach chyba chodzi też o poznawanie nowych ludzi, a ze znajomymi i tak pewnie będziemy wszyscy utrzymywac kontakt niezależnie od tego, że 1 osoba bedzie w grupie 1a, a 2 w 4b
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Nart »

dzoners pisze:.
Swoją drogą na studiach chyba chodzi też o poznawanie nowych ludzi, a ze znajomymi i tak pewnie będziemy wszyscy utrzymywac kontakt niezależnie od tego, że 1 osoba bedzie w grupie 1a, a 2 w 4b
albo chodzi o dojazdy i/lub sprawy mieszkaniowe
anka_by
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: anka_by »

a planuje sie ktoś z Was zapisać do AZSu?:) bo jak tak lubicie poranny jogging to może nas sie uzbiera trochę?:D
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

Ja zamierzam, ale na narciarstwo d
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wióro »

Ja zamierzam na kurs nurkowania i dodatkowy angol ale
jak przeżyje co najmniej 1 semestr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości