Techniki dentystyczne

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
zmartwiona
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:33

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: zmartwiona »

cześć:) mam do was wielka prośbe głównie do ludzi którzy juz studiuja ten kierunek Czy do studiowania tego kierunku trzeba mieć jakis wyjątkowy talent do rysowania czy sa jakies zajecia na ktorych trzeba samemu coś rysowac modelowac itp.Prosze o odpowiedz:) z góry wielkie dzieki:)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: Medycyna Lwów »

wg mnie trzeba - trochę się naobserwowałem koleżanki z TD w zeszłym roku to nie jest wcale łatwo - rysuje się żeby z różnych stron, robi z modeliny zęby w określonej skali, jakieś wyciski, uzupełnienia - generalnie trzeba mieć sprawne ręce i cierpliwość, bo nawet za 1 mm błędu potrafią nie zaliczyć i trzeba robić od nowa.
water22
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2009, o 17:57

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: water22 »

Mam pytanie: Czy ludzie, którzy studiują techniki dentystyczne mają styczność z ludźmi z lekarsko-dentystycznego? Niby ten sam wydział, ale jak jest w rzeczywistości?
Głownie interesuje mnie jak jest w Warszawie, ale info o innych miastach też mile widziane
aniadd
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2009, o 10:13

wolne miejsca

Post autor: aniadd »

czy jeszcze poszukuje ktos takiej szkoly 2,5 letniej? bo wiem gdzie sa miejsca
Elbeen
Posty: 15
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:46

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: Elbeen »

Idzie ktoś do Lublina na UM?
aniadd
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2009, o 10:13

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: aniadd »

ja nie a ty?
Elbeen
Posty: 15
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:46

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: Elbeen »

Skoro sie pytam to oznacza że tak:P Włąsciwie to nie wiem czy w przyszłości miałabym sznse otworzyć własny zaklad protetyczny skoro jest tyle tych gabinetów.
aniadd
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2009, o 10:13

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: aniadd »

a co cie to obchodzi? ty rob swoje
zmartwiona
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:33

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: zmartwiona »

Cześć Elbeen:D ja się zarejestrowałam do Lublina na techniki ale nie wiem jak to bd:) jeśli mozna się spytac to jak ci poszła matura zdawała ś rozszerzenie czy podstawe
Elbeen
Posty: 15
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:46

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: Elbeen »

zmartwiona jeśli chodzi o moją mature to zdawałam 2 przedmioty w rozszerzeniu a wyniki mam czwórkowe". Nie martw sie wydaje mi sie że nie bedzie aż tak wiele osób na tym kierunku ponieważ wprowadzili go dopiero od tego roku:P A poza tym jest jeszcze prywatna uczelnia w lublinie gdzie są techniki dentystyczne a zapisy do 15 września. Zła jestem na tych ludzi z biura rekrutacji bo dzwoniłam kilka dni temu kiedy mają być listy to mi facet powiedział że 3 września. Sprawdzałam kilka razy dziennie i nie ukazali list na stronie UML. Takie głupie myśli mam że wywieszą tylko na uczelni.

[ Dodano: |4 Wrz 2009|, o 17:37 ]
Dostałam sie:D
zmartwiona
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:33

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: zmartwiona »

Elbeen gratuluje ci serdecznie:D mi sie niestety nie udało:( ciekawe czy sie cos jeszcze zmieni na tych listach
Elbeen
Posty: 15
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:46

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: Elbeen »

z tego co wiem to na innych uczelniach medycznych pare osob zwalniało miejsca.jestem zaskoczona ze aż 115 osob chciało iść na ten kierunek. Ciekawe czy w lubelskim UM bedą egzaminy z rzeźby. Zmartwiona a daleko jestes od 35 miejsca?
zmartwiona
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:33

Re: Techniki dentystyczne

Post autor: zmartwiona »

Ja też jestem zaskoczona myślalam ze bedzie mniej tych chetnych( No powiem tak zebym się dostała to musiało by się jeszcze koło 20 osob wypisac a to troche duzo:( Co do jakiś egzaminów to nie mam pojecia czy bedą. Sądze ze raczej nie ale to byś sie musiała dokładnie dowiedzieć:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości