Amnestia dla maturzystów

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Robin »

ok - mialam na mysliwielki reformator". wszyscy byli przeciwko niemu to sie chcial pokazac. ja sie w sumie mu nie dziwie.nikt mnie nie lubi to ja bede taki dobry i dam maturetym co nie zdali i wszyscybeda mnie kochac. troche rozumiem jego myslenie. tylko ze na dobre mu niestety nie wyszlo.
BURZUM

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: BURZUM »

Pewnie mu na odwrót wyjdzie )
A nuŻ jakaś pani na gospodarstwie pomyśli sobie:nosz myślałam, Że ten mój tuman zostanie na gospodarstwie, a znowu go przepchali".
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Robin »

hehe a to dobre no tak nikomu nie dogodzisz
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Guru »

Pomysłów Romana ciąg dalszy: Amnestia dla maturzystów będzie rozszerzona
gwiazdka2014
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2006, o 16:22

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: gwiazdka2014 »

witam chciałbym wiedziec czy to w ogole przezło nie mozna nigdzie papierow skłądac wiec co za bunty i tak nigdzie ans nie przymna(((((
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: _Trooper_ »

gwiazdka2014 pisze:witam chciałbym wiedziec czy to w ogole przezło nie mozna nigdzie papierow skłądac wiec co za bunty i tak nigdzie ans nie przymna(((((
Ale niestety tak jest Roman swoje rektorzy swoje, możecie liczyć na przyjęcia tam gdzie nie został wykorzystany limit miesjc albo na zaoczne sie wcisnąć.
BURZUM

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: BURZUM »

gwiazdka2014 pisze:witam chciałbym wiedziec czy to w ogole przezło nie mozna nigdzie papierow skłądac wiec co za bunty i tak nigdzie ans nie przymna(((((
:x
Ja tam bym sugerował za rok poprawę.
Zrobisz jak zechcesz :]
Chyba, Że satysfakcjonują Cię takie studia, na jakie w takim stanie rzeczy Cię przyjmą.
bagatha

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: bagatha »

Mniejesza o to,ze Ci ludzie sie nie dostana. wazne jest raczej to, co przez takie wymysly teraz gosci w ich psychice.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Aniaww »

Skorzystają na amnestii jedynie wątpliwego poziomu szkoły płatne. Te szkoły które mają uznany poziom mają i tak więcej chętnych niż miejsc, więc stać je na wyselekcjonowanie uczniów zdolnych. A szkoły które są kiepskie - będą pobierały kasę za przyjęcie wałkoni. Bo pieniądz jest pieniądz.
Aneta

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Aneta »

A ja uwaŻam, Że Giertych to spoko gość:) Jestem tegoroczną maturzystką i ciesze sie Że w tym roku obejmie mnie jeszcze amnestia Giertycha:) Panie Romanie nie poddawaj sie bo jesteś spoko:):)
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: badger »

Aneta bardzo ambitna jestes skoro cieszysz sie z amnestii
kooren

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: kooren »

Ja się tam cieszę z Amnestiidjestem tegoroczną maturzystką i dzięki niej nie czuję takiego stresu.Wystarczy,Że moje lo wykończyło mnienerwowo".Moim zdaniem,klucz to bzdrura.Z polskiego,z wypracowań które były ocenianekluczowo często dostawałam 1.JeŻeli zgadłam,co kluczo-pisarz miał na myśli,dostawałam dobre ocenki,jak nie-cóŻ,bywa.Na próbnym egz gimnazjalnym z części humanistycznej dostałam 48 pkt,naprawdziwym"-36.Nie dlatego,Że z polskiego jestem na szarym końcu- dostaję nagrody i wyróŻnienia w ogólnopolskich konkursach literackich.Po prostu nie zgadłam,czego oczekiwał klucz. Jeśli mogłabym wybierać,wolałabym pisać starą maturkę-tam moŻna było być orginalnym,mieć odmienny punkt widzenia.Z polskiego,na poziomie rozszerzonym miałam 74%,ale boję się tematu wypracowania:/
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Amnestia dla maturzystów

Post autor: Vinci »

Moim zdaniem,klucz to bzdrura
teraz juz nie ma klucza odpowiedzi tylko wskazówki do sprawdzania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość