ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

ja chce ale na siate
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

co to jest AZS? bo mi by sie marzył jogging i hiszpan.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

Akademicki związek sportowy tak mi sie wydaje
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

Ha, ha, ha. No to marzyć możesz dalej.
W ŚUM jest to porażka, istne widmo, coś równie żałosnego jak i zajęcia z WF. Jeśli chcielibyście się w tym względzie rozwijać, ba, chociażby nie cofać - porzućcie wszelkie nadzieje. Uczelnia wam tego nie zapewni.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

to sama bede sie joggingowac, gdziekolwiek bede
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzoners »

Sekcja narciarska (Zabrze) jest podobno na prawdę dobra.
Z resztą trenowałem kiedyś z osobami, które potem poszły na lek do Zabrza i one byly na prawde dobre.
Kiedyś, ale to dawno, była bardzo dobra sekcja piłki ręcznej, ale z tego co widzę już jej w ogóle nie ma.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

Sekcja narciarska (Zabrze) jest podobno na prawdę dobra.
Z tym się zgodzę.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Battalie »

don_balon jakie więc rady: co wziąć pod uwagę przy wyborze w-f`u a co olać?
Na basen trzeba podobno dojeżdżać na AWF, więc nie wiem czy się opłaca ( chyba szkoda czasu), zwłaszcza że myślałam że zapisze się na jakieś dodatkowe zajęcia.

P.S. W ogóle gdzie jest ten AWF?!
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Arnold »

AWF jest na Mikołowskiej
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

Wygląda to tak (Katowice).
Basen faktycznie jest na AWF, ale dojazd z Ligoty tam na miejsce to co najwyżej 15 minut. Autobusy jeżdżą częściej niż Radio Ma Ryja podaje numery kont do wpłat, także to również jest dość komfortowe. A znajduje się to wszystko na ulicy Mikołowskiej, tuż od autostrady A4. Ogólnie nie jest źle.
Piłka nożna, koszykówka, siatkówka (to ostatnie nie wiem czy istnieje) - zajęcia prowadzone są raz w tygodniu na Kokocińcu, jakieś 10 minut spacerkiem od uczelni. Hala nie jest najgorsza, generalnie prowadzący nie przeszkadzają, po prostu się gra. Jak kto umie.
Siłownia. Najgorsza porażka z możliwych, a jednocześnie wybierana przez największą liczbę studentów. Dlaczego? Bo jest na miejscu, można w jednej ręce trzymać odważnik o masie 1kg, w drugiej Bochenka i się uczyć. Sprzęty są pordzewiałe bardziej niż dach na żółtych budynkach dziurawy, szatnie przypominają wyglądem klozety z dworca PKP a w zimę jest tak zimno, że trzeba siedzieć w kurtkach.
Także generalnie polecałbym, dla własnej satysfakcji - wybrać coś poza siłownią. Jest to raptem raz w tygodniu a zawsze stwarza przynajmniej pozory sportu. Pod uwagę trzeba oczywiście wziąć termin zajęć. Bywa i tak, że następnego dnia ma się anatomię i biologię, a wtedy radosna wycieczka na fussball przestaje być taka radosna. Acha - radzę szybko iść zapisać się na coś". Zapisy w siłowni, budynek. ten w którym są prosektoria, dokładnie pod nimi. Obok medycyny sądowej.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Battalie »

Dzięki.
Przydałaby się jeszcze jakaś mapa śumowska. Plątanina korytarzy mnie przeraża, do tego dochodzi pierwszoroczniakowski stres i zgubienie się gotowe. Trzeba będzie oznaczać drogę okruszkami .
Do sal ( np. C1 czy C3 itp., które widnieją na zeszłorocznym planie) mam nadzieję nie trudno trafić?

Przeczytałam że będziemy mieć wycieczkę krajoznawczą, ale dalszych szczegółów nie ma . Może ktoś wie coś więcej?
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

Wieczorem to wszystko narysuję, jeśli będę miał chwilę. C1 i C3 to nazwy budynków, nie sal!
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Verbatim »

Idźcie na to spotkanie z samorządem. Ten próbował nam wytłumaczyć gdzie są sale - nie udało im się szczerze mówiąc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości