biologia na URZ

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
shrek

biologia na URZ

Post autor: shrek »

witam!,czy ktos z was studiuje biologie w RZESZOWIE, jak tam jest i czy to dobra uczelnia ztego co sie orientuje to jest tam konkurs swiadectw-TO DOBRZE ale tylko dwie specializacje,srodowiskowa i eksperymentalna,warto sie decydowac co myslicie a moze lepiej wybrac biotechnologie?
maraj

Re: biologia na URZ

Post autor: maraj »

Hej. Ja studiuje biole na uj(Irok). z tego co wiem tu w rzeszowie jest mało nauki. W kraku rycieeeeeeeeee. :!: Niestety nie udało mi się dostać na biotechnologie do kraka. Dlatego w tym roku przenosze sie na polibude do rzeszowa(stąd pochodze). Tu dopiero w tym roku otwierają.Jest masa wkuwania i teŻ zastanawiam się co robić, bo nie chce spaćkać kolejnego roku. Jak coś to jestem dostępna pod nr gg 8415666. Czy ktoś wie jakie mają być specjalizacje na polibudzie?Czy będzie biotechnologia medyczna? Jak mozecie dajcie znać. please.
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: biologia na URZ

Post autor: anika3334 »

shrek pisze:witam!,czy ktos z was studiuje biologie w RZESZOWIE, jak tam jest i czy to dobra uczelnia ztego co sie orientuje to jest tam konkurs swiadectw-TO DOBRZE ale tylko dwie specializacje,srodowiskowa i eksperymentalna,warto sie decydowac co myslicie a moze lepiej wybrac biotechnologie?
Jest nauki i to sporo - nie wierz tym,kto tam nigdy nie był Specjalizacje są rzeczywiście 2 - ale to czy prace chcesz pisac z genetyki, zoologii, immunologii czy anatomii zalezy od Ciebie i tego, jakiego promotora sobie wybierzesz. Jesli chcesz wiecej infromacji moj mail: [at].pl
shrek

Re: biologia na URZ

Post autor: shrek »

Teraz juz sa cztery,Rzeszow posiada jeszcze zamiejscowy wydzial biotechnologi,na takim zadupiu :? ,ale to chyba niema znaczenia,jak sie dostane do obydwu co wybiore oto jest pytanie?
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: biologia na URZ

Post autor: anika3334 »

shrek pisze:Teraz juz sa cztery,Rzeszow posiada jeszcze zamiejscowy wydzial biotechnologi,na takim zadupiu ,ale to chyba niema znaczenia,jak sie dostane do obydwu co wybiore oto jest pytanie?
A pytanie było, o biologię, a nie biotechnologię
Shrek

Re: biologia na URZ

Post autor: Shrek »

niby tak ale jeszcze sie wacham :)
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

Re: biologia na URZ

Post autor: _Trooper_ »

Studiuje ktoś biologie na URZ z Forum ? no studenci odezwać sie wkońcu niedługo będziemy razem Będzie ktoś może teraz na pierwszym roku ?
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: biologia na URZ

Post autor: anika3334 »

_Trooper_ pisze:Studiuje ktoś biologie na URZ z Forum
Ja już skończyłam, ale jak będziesz potrzebował (-ła) pomocy, albo jakiś materiałów to daj znać - służe pomocą

Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości