biotechnologia- gdzie?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
malutka

biotechnologia- gdzie?

Post autor: malutka »

Witam,
mam takie pytanie: gdzie najlepiej studiowac biotechnologie zeby bylo jak najwiecej labu? problem jest taki ze odpadaja politechniki bo niezdawalam matmy na maturze :/ moze ktos studiuje i moglby cos polecic bede bardzo bardzo wdzieczna
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: biotechnologia- gdzie?

Post autor: Vinci »

UJ kraków
malutka

Re: biotechnologia- gdzie?

Post autor: malutka »

a jezeli chodzi o UJ, to w innym temacie Vinci pisales ze w tamtym roku prog byl 113/130, a na stronie pisze ze liczba punktow jest suma procentow z rozszerzonej biologii i chemii, wiec wychodzilo by 200 :twisted: to jak oni to licza? sa inne przeliczniki na biol i chem bo nie napisali na stronce ze sa inne :/
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: biotechnologia- gdzie?

Post autor: Vinci »

hehe tez nad tym myslałem jak to jest przeliczane, nie mam pojecia
malutka

Re: biotechnologia- gdzie?

Post autor: malutka »

no to mamy zagadke :twisted:
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: biotechnologia- gdzie?

Post autor: Irenka »

Jestem na UŁ na bitechnie, to od tego roku wyodrębnia się z biologii. Fajnie jest i laborki są.
Dziwne dla mnie jest to wasze liczenie punktów. To przecież zależy od tego, co jest brane pod uwagę. U nas do zdobycia było 600 punktów więc przyjmowali od ponad czterystu. Nie wiem jak to przetłumaczyć na wasze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości