Kto studiuje biotechnologie???

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
sarna616

Kto studiuje biotechnologie???

Post autor: sarna616 »

Szukam osób które mogłby mi opowiedziec cos niecos o biotechnologii ale z punktu widzenia studenta! Czy to sa trudne studia itp.
Gość

Re: Kto studiuje biotechnologie???

Post autor: Gość »

Moim zdaniem biotechnologia nie jest łatwym kierunkiem, jest duŻa zajęć laboratoryjnych ale ponoć w przyszłości moŻna znaleŻć pracę -tylko,Że w duŻym mieście, bo w małym chyba nikt nie zechce zatrudnić biotechnologa
Gość

Re: Kto studiuje biotechnologie???

Post autor: Gość »

Ponadto studiowanie biotechnologii na politechnice to jest duŻo matematyki, fizyki i chemii zaś na uniwersytecie to duŻo chemii i biologii
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Biotech

Post autor: Mawr »

Jestem studentem V roku Biotechnologii na UW. Jak dla mnie jest super. Poznałem na zajęciach techniki biologii molekularnej a w zakładzie w kturym pisze prace magisterską techniki embriologii eksperymentalnej. Czy jest tu trudno? No cóz ja szczerze mówiąć (a raczej pisząc) nie narzekam. Jeżeli interesuje Cie Biotechnologia, Biologia molekularna to dla chcącego nie ma nic trudnego. Jak masz jakies szczegółowe pytania to napisz a.[at].pl
Agnieszka
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2005, o 01:00

Kto studiuje biotechnologie???

Post autor: Agnieszka »

Nie na wszystkich politechnikach jest biotechnologia
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: Kto studiuje biotechnologie???

Post autor: Irenka »

Na Uniwersytecie biotechnologia mi się bardziej podoba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości