test językowy na UMP

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

w takim razie będą musieli nam jakoś o tym wcześniej powiedziec tylko nawet nie wiadomo kogo o to męczyc, tak trochę słabo to wszystko zorganizowane.

mogli zrobic coś takiego że wyrażamy zgodę na opublikowanie naszych nazwisk na stronie i tam by umieścili kto w jakiej grupie, na pewno by to ułatwiło życie studentów tylko kto na studiach się przejmuje studentami.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: test językowy na UMP

Post autor: Ann »

Może coś się zmieniło, my dowiadywaliśmy się o numerze przydzielonej grupy w dniu odbioru legitymacji, czyli dokładnie dwa dni przed rozpoczęciem zajęć. Jeśli u Was sprawa wygląda w ten sposób, jak piszecie, to będą musieli w jakiś sposób poinformować Was wcześniej o tym, w jakiej jesteście grupie ]
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: test językowy na UMP

Post autor: doktorka »

no wiec to wcale nie jest ani dziwne ani niespodziewane, mowilam zebyscie sie przyzwyczaili do tego, ze na tej uczelni nikt sie nie przejmuje czy wy cos wiecie czy nie wiecie. co zatem macie począc?

ano, przemaszerowac sie do dziekanatu, gdzie najpewniej tydzien przed rozpoczeciem beda wisiec listy z przydzialami do grup. a jak nie beda wisiec-zapytac pani dziekanatowej w jakiej gr jestescie, proste.

wynikow testow oczywiscie nie poznacie, a po co wam znac wynik testu tak wlasciwie? ]

poza tym na uczelni istnieje niepisana zasada: nie istnieje cos takiego jak udzielanie informacji nt ocen, wynikow i w ogole zalatwianie czegokolwiek przez telefon. jak sie chce cos zalatwic, to trzeba isc osobiscie, gdyz nawet jesli ktos was o czyms poinformuje telefonicznie to nalezy sie liczyc z tym, ze niekoniecznie informacja ta jest prawdziwa] wiem co mowie.
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: test językowy na UMP

Post autor: brucelolscot »

doktorka pisze:ano, przemaszerowac sie do dziekanatu, gdzie najpewniej tydzien przed rozpoczeciem beda wisiec listy z przydzialami do grup. a jak nie beda wisiec-zapytac pani dziekanatowej w jakiej gr jestescie, proste.
ta. szkoda tylko ze mam ok. 500km do dziekanatu :p chyba już zacznę maszerować:P
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

to jest dobry pomysł przejść się, jak będzie wywieszone strzelić fotkę i wrzucić do neta co by ludzie nie musieli się fatygować może tak zrobię nawet, przy okazji poznam dziekanat nieco
altervingt
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2008, o 13:51

Re: test językowy na UMP

Post autor: altervingt »

Popieram. Nawet bardzo dobry pomysł! Tylko poinformuj gdzie to wrzucisz.
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

dowiedziałem się w tym studium języków obcych że lista będzie mniej więcej 20 września, być może w necie też ale pani sekretarka nie wie kto to wrzuci bo ma popsuty komputer a zapewne wrzuciłbym zdjęcie na imageshacka jeśli bym je miał
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: test językowy na UMP

Post autor: MikaNeko »

dzięki bajer za info ulżyło mi, że nie będą czekać z ogłoszeniem listy do ostatniej chwili (mam przynajmniej nadzieję, że nie będą tego przeciągać jak teraz przynawania akademików ^^") jednak należy się spodziewać, że nikt nie wrzuci na stronę albo nie odrazu więc jakbyś zrobił to zdjęcie to będzie naprawdę wielka pomoc dla wszystkich zamiejscowych
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: test językowy na UMP

Post autor: doktorka »

ale lista na pewno nie bedzie w studium. to po 1, po 2 na pewno nikt nie wrzuci niczego na neta, bo jeszcze nigdy w zyciu nikt nic nie wrzucil. lista bedzie gotowa w studium 20 wrzesnia, co znaczy, ze nim dotrze do dziekanatu i nim panie z dziekanatu sie z tym ogarna, to kolo 23-5 wywiesza ja w gablocie W DZIEKANACIE.

no i coz z tego, ze macie 500km, no kogoz to obchodzi] pobudk!)
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

napisałem tylko co mi powiedziała pani w sekretariacie Ty już wiesz z doświadczenia jak jest więc dzięki za info, tak 22 września w takim razie zacznę odwiedzać dziekanat z nadzieją że już wszystko wywieszone ale jak to się pojawi to już duża część może być w Poznaniu i wtedy moja fotka może niewiele dać chyba że net do Poznania bierzecie to wtedy inna sprawa
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: test językowy na UMP

Post autor: doktorka »

no kumam, panie w sekretariatach mowia rozne glupoty, szczegolnie nowym studentom, zeby od razu nie robic zlego wrazenia ogolnie katedry maja tendencje do kreowania sie na nowoczesne itd. wystarczy z reszta spojrzec na strone anatomii-istneije od 2,5 roku, ma dzial wyniki itd. ale jeszcze nigdy nikt tam zadnych wynikow nie zamiescil] i tak jest w wiekszosci przypadkow, jedynie katedra biologii jest w tej kwesti ogarnieta (z tych 1-rocznych przedmiotow)
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

mi się tylko podobało wytłumaczenie jej siedzącej przed wyłączonym monitorem że nie wie kto mógłby wrzucić do neta bo ma komputer zepsuty rzeczywiście tak to wyglądało ale chyba nikomu tam się nie spieszy z jego naprawą bo podobno już długi czas tak mówi wszystkim więc wycofuję moje słowa, wyników w necie nie będzie
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: test językowy na UMP

Post autor: rigor mortis »

Akurat co do katedry anatomii, to, doktorko, mylisz się, bo w tym roku akademickim wyniki w internecie, na tej stronie, miał i mój rok i rok pierwszy. Co więcej, skrócone wyniki z egzaminu mieliśmy, po zwykłej prośbie, w ekspresowym tempie po dwóch godzinach od egzaminu na stronie internetowej. Katedra jest zacofana, ale akurat co do strony internetowej się poprawiła. I to nie z własnej woli, tylko na odgórną prośbę dziekana.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości