Wymiana: katowice <=> zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: radzioch »

Dokładnie, złóż podanie. Gadałem ze znajomym . JAk dobrze umotywujesz: chocby ze masz rodzine tam , mieszkanie czy cos takiego to na 99% zaakceptują
monica90
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2009, o 17:29

jest ktoś chętny do wymiany z Zabrza do Katowic?

Post autor: monica90 »

Witam! Poszukuję chętnej osoby, która chciałaby przenieść się z Zabrza do Katowic. Bardzo proszę o kontakt.

tel: 886792407
gg: 7354523
santiago5
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2009, o 10:28

Zamienie sie z kims z Zabrza na Katowice_Pilnie!!!

Post autor: santiago5 »

Witam, dostalem sie do Katowic i chce przeniesc sie do Zabrza, szukam chetnej osoby na wymiane, prosze o szybki kontakt kom. 603488013,
gg: 5059390
mail:[at].pl
AgniechaP
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 18:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: AgniechaP »

Witam!
Ja również poszukuję osoby, która byłaby chętna przenieść się z Zabrza do Katowic
Proszę o kontakt pod nr: 696396564
lub gg 10452993
marzec_mat
Posty: 20
Rejestracja: 14 lip 2009, o 15:46

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: marzec_mat »

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich studentów, którzy dostali się na Wydział Lekarski do Zabrza. Moja dziewczyna, która ma 170 pkt i zarejestrowała się do Zabrza na Wydział Lekarski, dostała się na ten kierunek ale niestety przerzucono ją do Katowic. Tuż przed ogłoszeniem IV listy rankingowej udało nam się znaleźć razem mieszkanie w Zabrzu. W związku z powyższym chciałem zapytać czy znalazłby się ktoś chętny by przenieść się z Zabrza do Katowic. Proszę o pilny kontakt na numer 880108656. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Grzybu123 »

Spytajcie, czy zamiany mogą być za ludzi, którzy na pewno rezygnują a są na najnowszej liście do Zabrza. Jeśli mogą tacy być, to proszę napisać wiadomość prywatną.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Grzybu123 »

Wiadomości prywatne nie działają, tak że trzeba pisać w tym wątku.
AgniechaP
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 18:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: AgniechaP »

No więc ja dzwoniłam do komisji rekrutacyjnej i jak najbardziej, nie ma znaczenia z której się jest listy
Po prostu trzeba tam gdzie się jest przyjętym złożyć podanie o przeniesienie, a tam gdzie się chce przenieść podanie o przyjęcie do dziekana, no i czekać na decyzję ale ja myślę, że jakby się znalazły dwie osoby które przyszłyby tam razem i powiedziały że chcą się zamienić to nie powinno być problemu
Jak coś to moje gg 10452993 ^^
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

Grzybu jeżeli nadal chcesz się z kimś dogadać i zwolnić miejsce to piiiiiiisz! bardzo by mi zależało żeby iść do zabrza mogę wszystko pozałatwiać za Ciebie jeżeli chodzi o rezygnację

gg: 6794772
kom: 791 313 080
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Grzybu123 »

Tak w ogóle, to ja nic nie podpisywalem o przenoszeniu. Nie dalo sie tak zrobic?

No ale oczywiscie zalatwie to, co bede mogl.
AgniechaP
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 18:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: AgniechaP »

Ja będę jutro na uczelni w Katowicach i w Zabrzu także jak coś to można by załatwić myślę jeśli to jeszcze aktualne ja jestem bardzo chętna na zamianę
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

z tego co mi dzisiaj powiedziała bardzo miła Pani od rekrutacji w Zabrzu, to nie ma szans na wskoczenie na miejsce kogoś kto rezygnuje. jedyne co można zrobić to pisać te podania do dziekanów i uzbroić się w dużą ilość cierpliwości
olka_l
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:56

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olka_l »

to w końcu trzeba było szukać osoby na zamianę? bo jak ja dzwoniłam do dziekanatu to powiedziano mi ze wystarczy napisać podanie i czekać do zakończenia rekrutacji. Ja chce się przenieść z katowic do zabrza. czy ktos jest w takiej sytuacji jak ja ze musi czekać i nie wie kiedy dostanie odpowiedź?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości