lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Agher »

łeee, daje się przyzwyczaić do tego wyglądu, nie jest taki zły.

ooo, natalia, widzę że w końcu tweety zagościł
Awatar użytkownika
nataila
Posty: 117
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:13

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nataila »

Wiesz, Tweety to ostry zawodnik, on się budzi we wrześniu i dlatego dopiero zawitał u mnie powoli się już chłopina rozkręca
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

Natalka wracając do tematu integration party w dzień szkolenia proponuję jednak Polane. W ciągu 8 wizyt w tym lokalu (o różnych porach dnia i wieczorem ) ani razu nie widziałem dresów lokal duży, można zjeść i piwo niedrogie i blisko UMB
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: policjantka »

Eeee. co tu się wyprawia Gdyby nie to, że Gregory napisał posta w momencie mojego wejścia na forum to bym nie odnalazła tego tematu Tylko zastanawiam się czemu ten temat jest w dziale MATURA 2010. ja nie mam zamiaru pisać matury drugi raz
Ja też sobie znajdę jakiegoś avatara, a co!
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Agher »

a rzeczywiście. matura 2010? nie rozumiem moze chca nas wywalic stąd zupełnie a to tylko 1 krok?
Awatar użytkownika
apple.juice
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 15:21

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: apple.juice »

witam, właśnie dziś dowiedziałam się, ze zostałam przyjęta na lek w trybie niestacjonarnym, także chciałam się przywitać pewnie już niedługo będziemy spędzać sporo czasu razem, więc mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko niestacjonarnym? a tak w ogóle to wszyscy na tym forum są ze stacj? bo może ktoś jest w takiej sytuacji jak ja i będziemy się wzajemnie motywować do poprawy matury?
agnisiaa
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 23:28

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: agnisiaa »

No ja ogolnie jestem na lek stacjonarnym a o istnieniu tego forum pojecia nie mialamD a na spotkaniu mnie nie bedzie gdyz iz dopiero pozniej sie wprowadzam) nazywam sie Agnieszka jestem z Grudziadza i ogolnie bardzo mi miloD
Awatar użytkownika
_kari_
Posty: 226
Rejestracja: 11 sie 2009, o 20:04

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: _kari_ »

Agher, możliwe, że to prawdziwy cel umieszczenia nas w tym dziale Według bardziej oficjalnej wersji figurujemy tu jako przewodnik po uczelniach dla kandydatów na lekarski z maturą 2010. Pod uwagę nie wzięto faktu, że ciągnąca się w naszym wątku od 150 stron dyskusja temat studiowania na UMB przybliża raczej średnio. D Ale za to jest źródłem obszernej wiedzy na inne tematy ]

Apple.Juice w imieniu wszystkich witam Cię serdecznie w naszym gronie D A i poprawa matury tak bardzo nie boli, wiem z autopsji ]

Agnisiaa również nam miło D trochę stron żeśmy naprodukowali w tym czasie, ale ich lekturę spokojnie możesz sobie darować D
agnisiaa
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 23:28

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: agnisiaa »

no zauwazylam po przegladnieciu ze w zasadzie pisaliscie o wszystkim i o niczymD wiec zapoznanie tych stron i tak by mi zbyt duzo nie daloD
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Agher »

ooo, grudziądz Toruń pozdrawia


t, tego tematu nie ma co czytac, ale wiesz, jak za rok ktoś będzie chcial od nas jakiś informacji to bez problemu udzielimy, a bedzie temacik już w dobrym miejscu, z dobrymi ludźmi

witam nowe koleżanki. oj i coś czuję, że lekarski będzie mocno sfeminizowany, chłopaków coś mało tutaj pisze! panowie! do klawiatur, wspomóżcie! :d
agnisiaa
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 23:28

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: agnisiaa »

czy ja wiem czy sfeminizowany od razu:D ja tam feministka nie jestemD wole rownouprawnienieD a gdz pozdrawia trnD
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

Nie ilość a jakośćć Agherku się liczy
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Falx »

ktoś tu wspomniał o integracyjnym spotkanku? Kiedy? Jak? Gdzie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości