I WL 2009 :-)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lexander
Posty: 47
Rejestracja: 9 sie 2008, o 22:08

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Lexander »

To nie tak. Uroczysta jest w Operze Narodowej. Tam dostaną nieliczni, z wielką pompą i wielkim stresem. Większość nas, szarych studentów, będzie miało coś mniej hucznego (chyba). No ale niecierpliwie czekam, aż ktoś mądry się wypowie.
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

spokojnie z tymi indeksami. bedą potrzebne dopiero w sesji, i spodziewam sie, że dopiero jakoś przed sesją je dostaniemy. natomiast podczas inauguracji tej uroczystej, indeksy jako wyróżnienie dostaną osoby wybitne".
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: a_niap »

yagger pisze:spokojnie z tymi indeksami. bedą potrzebne dopiero w sesji, i spodziewam sie, że dopiero jakoś przed sesją je dostaniemy.
Racja, indexy potrzebne dopiero pod koniec semestru zimowego,ale dostaje sie je na immatrykulacji (tej wydziałowej jeśli nie na uroczystej) wiec ten tydzien czy dwa pomiedzy rozpoczeciem roku a immatrykulacją przeżyjecie bez )
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

no, właśnie o to mi chodziło a dwa tygodnie po rozpoczęciu roku to też przed sesją jakby nie było
Awatar użytkownika
Lexander
Posty: 47
Rejestracja: 9 sie 2008, o 22:08

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Lexander »

Dzięki. Wiesz jak to jest. Jakoś tak się złożyło, że większość z nas nigdy nie studiowała. Definicja immatrykulacji też sugerowała: dopiero jak masz index jesteś studentem. Fajnie po prostu zobaczyć, pomacać, pochwalić się takim indexem. Mimo, że zdaje sobie sprawę, że szybko nam się znudzi. Już w liceum niektórzy dostawali indexy po olimpiadach etc., a tu zonk:D
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

moim zdaniem legitymacja jest ważniejsza, bo wiesz index to taki dzienniczek ucznia, natomiast legitymacją bedziesz chwalił sie częściej np podczas kontroli biletów w środkach komunikacji miejskiej, w kinie, w niektorych kawiarniach etc.
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

widzę że wszyscy sie dzielą tym co wiedzą- cieszy mnie to niezmiernie, i mam nadzieje że tak pozostanie dzwoniłem dzisiaj w sprawie planu zajec i dowiedzialem sie że w tym tygodniu powinny już być dostępne na stronie jesli uda im sie nanieśc korekrty(prawdę mówiąc nie liczylbym na ten tydzień, no ale kto wie.)
dariajot
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2009, o 08:21

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: dariajot »

A co z przewodnikami dydaktycznymi, czy też one będą mniej więcej w tym samym czasie co plany zajęć?
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

myślę, że powinny pojawić się w tym samym czasie. chociaż nie jestem do końca przekonany.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: sasanka55 »

dzięki, yagger, uprzedziłeś moje pytanie odn. planu zajęć
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

nie ma za co
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: a_niap »

Plan zajęć pojawia sie przed rozpoczeciem roku (nam tez mówili że w tym tygodniu powinien być) a akutalne przewodniki dydaktyczne na stronie beda gdzied ok. 30 października a w wersji książkowej (dostaniecie od starosty) najwyżej tydzień wcześniej. Ale te przewodniki co roku sie niewiele różnią, najwyżej się zmieniają zasady oceniania na jakimś przedmiocie czy cos w tym stylu.
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

dlatego też napisalem, że nie liczyłbym na ten tydzień. przekazalem tylko informacje uzyskane z dziekanatu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości