Petycja o niezabijaniu myszek

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Gość

apel w obronie myszy domowych

Post autor: Gość »

Guru pisze:one na swoim forum
One na swoim forum robią tylko duŻo błędów, ich moderatorka (sic!) uŻywa takich wyrazów: głud, Żadkością, tagrze, wmuwisz, czegośruŻowego, półapek.

Znam treść listu Empatii (był na mysim forum, zamieszcze tylko fragment, bo znowu Natalia będzie się rzucać, Że skopiowaliśmy coś z ichsuper tajnego forum):
Jesli jakas osoba Cie upowaznila do tego, zebys za nia podpisala, to wedlug mnie taki podpis sie liczy (jesli jest imie i nazwisko i adres). Nasza petycje mozna tez podpisywac w Internecie .dalej, link, podpis, numer telefonu
MoŻna prosić naszego administratora o interwencję w stowarzyszeniu Empatia?
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

I co się czepiacie błędów ortograficznych ?!Akurat to nie ma nic wspolnego z tematem ! :565: ~.
Gość

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Gość »

Natalia pisze:I co się czepiacie błędów ortograficznych ?!Akurat to nie ma nic wspolnego z tematem !
Ma wiele, świadczy to o Was! Natalio, czy Ty zrozumiałaś list wysłany z Empatii? Masz pisemne upowaŻnienie od kaŻdej osoby, którą wpisałaś na liście w petycji?
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

A o czym na przyklad świadczy ?
Gość

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Gość »

Natalia pisze:A o czym na przyklad świadczy ?
O dysortografii lub braku znajomości podstawowych zasad pisowni i braku odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania co często moŻna odnieść do poziomu intelektualnego. Zakłada się, Że dziecko w wieku lat 12-13 ma juŻ wyrobiona wiedzę na temat zasad pisowni języka polskiego i nie popełnia błędów typu:tagrze (jak wygląda wypowiedź moderatora, który się wymądrza uŻywając słów z błędami ortograficznymi?).

MoŻna się pokusić o portret psychologiczny (Twój, moderatorki z mysiego forum.). Jak znajdę czas, to coś naskrobię na forum.
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

A ja akurat nie robię błędów ortograficznych !Sami zobaczcie !
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

Błędy ortograficzne robią tylko koleżanki z forum !Co nie znaczy,ze one są jakieś zacofane !I to nie ma nic wspólnego z petycją - nic !
speedrw
Posty: 104
Rejestracja: 23 lip 2005, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: speedrw »

Proponuję zamknąć ten temat, gdyż jegoprzesłanie i sens się wyczerpało.
antyNatalia

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: antyNatalia »

osobiscie jestem za lapaniem tych myszek, i wywozeniem, ale na jakis plac gdzie by sie je skutecznie likwidowalo :!:
po co chronic cos co nie jest nikomu przydatne :?:
likwidowac szkodniki :!:
EdyŚka*

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: EdyŚka* »

Kiedy przyglądam się temu postowi to zaczynam mieć wrażenie, że to już nie jest zwykła dyskusja tylko jakaś wojna rozgrywana na łamach forum. a to nie jest miejsce na to.
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Laura »

Ja uważam podobnie jak speedrw - w tym temacie wszystko już zostało powiedziane i się wyczerpał. Należy go zamknąć, Panie Administratorze
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: Natalia »

A wydawało mi się,że on był już zamknięty. ?
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Petycja o niezabijaniu myszek

Post autor: przyrodnik »

Bo jest zamknięty
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości