ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wyplawek bialy »

nie wiecie, czy teraz bedzie jeszcze jedna lista elektroniczna? czy juz beda tylko dzwonic?
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

co to znaczy dzwonic?!
wtf?!
niech robią jakies dodatkowe kryterium typu % z biologii a nie / .
po nazwisku wybierac beda czy jak /
ohhhhh. irytacja pelna juz
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miloszor »

ja zadzwoniłem tam do znajomej na ślum i powiedziała mi że zapisało sie przez te 2 dni dopiero 23 osobyi że jest jeszcze prawie 70 miejsc
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miloszor »

i że na 90 procent będzie następna lista w przyszłym tygodniu
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

ohh no to o tyle pocieszające
ciekawe tylko kiedy ta lista 14-15 ?
lilol5
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lilol5 »

Wreszcie jakieś dobre wiadomości.
A propo własnie takiego składania przed wynikami - myślicie że coś takiego można zrobić? Albo chociaż zadzwonić i dać znać że jeżeli tylko, to ja na pewno?
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

dzastinka pisze:co to znaczy dzwonic?!
wtf?!
niech robią jakies dodatkowe kryterium typu % z biologii a nie / .
po nazwisku wybierac beda czy jak /
ohhhhh. irytacja pelna juz
Dokładnie, irytacja pełna Ja już mam dosyć, łeb mi pęka z nerwów.

anka_by To pocieszające co piszesz, choć ja już wierze tylko w to co zobaczę na stronie ŚUMu i na liście przyjętych. Jestem ósma pod kreską, ten tydzień to jest jakiś koszmar ( a myślałam, że nic gorszego od miesiąca czekania już mnie nie spotka).
Niech dadzą oficjalną listę, a nie będą się bawić w jakieś dzwonienie. Z resztą skąd mamy mieć gwarancję, że zadzwonią do tych osób następnych w kolejności? Skoro to jest tak nieoficjalnie to skąd mam wiedzieć, że odbyło się legalnie? Dobra, znowu zaczynam świrować i pisać tu rzeczy, które i tak niczego nie zmienią.
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miloszor »

dzastinka pisze:ohh no to o tyle pocieszające
ciekawe tylko kiedy ta lista 14-15 ?





znaczy skoro już ma być to będzie we wtorek bo do poniedziałku mają tamci ze 170 czas na doniesienie papierów
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dzastinka »

myslalam ze moze po tej 14.00 cos sie wyjasni skoro do 14.00 doniesc mają. tak jak to jest w Bialymstoku. ehhh no ale Katowice to nie Podlasie nie ma co. nieistotne czy mnie przyjmą czy nie ale swoją oficjalną skargę na ten cały system rekr. wniosę.
a z Tym dzwonieniem i jakimis pisemkami to by była jedna wielka kpina gdyby uwzględniali takie rzeczy. a ze niesprawiedliwe to juz inna sprawa ]

łączmy się w oczekiwaniu hehehe nic juz chyba mnie nie złamie po tej całej rekrutacji ]

nebya
wizualizuj sobie swoją radosc jak przy twoim kodzie bedzie pogrubiona czcionka i wielkie ZAKWALIFIKOWANY.
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kladiaa »

A tak na marginesie, bo nie mogę tego wyczaić jak oni ustawiają kolejność osób z tą samą ilością punktów? od czego to zależy czy jestes pierwszy czy ostatni, na pewno nie numer podania bo jest w caly swiat, ilości punktów na maturze tez nie.
anka_by
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: anka_by »

lilol5, nic takiego niestety nie można składać ( - pisemnego zapewnienia że jak tylko się zwolni miejsce to jesteśmy zwarci i gotowi zostać ich studentami ) bo ode mnie nie chcieli przyjąć

ale to chyba oznacza że ta kolejna lista zapewne się pojawi
anka_by
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: anka_by »

aha, i słyszałam coś że kolejność tych z rezerwy, którzy moją taką sama ilość punktów, ustala się wg najwyższego wyniku z biologi. podobnie zresztą jak w białym
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: roxxxa »

też mi się wydaje, że kolejna lista będzie, ale z przerzucaniem to tam już będzie zupełna masakra - w Zabrzu zostanie pewnie kilka albo co najwyżej kilkanaście wolnych miejsc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości