specjalizacje na AR w Szczecinie

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
bash

specjalizacje na AR w Szczecinie

Post autor: bash »

agrobiologia, biologia wód, biologia zwierzat, to specjalizacje na ar w szczecinie co o nich myslicie ? jakie perspektywy są po tych studiach ?
nie za bardzo podobaja mi sie te specjalizacje i teraz to ostatni dzwonek bym jszcze zmienił decyzje co do podjecia kierunku studiów, bo mogę przeniesc dokumenty na zywienie człowieka i chyba szybciej znajde prace po tym kierunku co ?

bagatha: dobranie konkretnego tytulu do tematu nie zajmuje duzo czasu- naprawde!
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2006, o 10:38 przez bash, łącznie zmieniany 1 raz.
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

Re: specjalizacje na AR w Szczecinie

Post autor: _Trooper_ »

Rynek pracy zmienia się z dnia na dzień, a ty sie pytasz o perspektywy ? nikt nie wie co bedzie za 5 lat jak skończysz studia, tego nie da sie przewidzieć, jak bedziesz dobry to zawsze znajdziesz zatrudnienie chocbyś nie wiem jaki kierunek skończył. Idź tam gdzie bedzisz studiował to co lubisz a nie pytaj o perpsektywy bo tego naprawde nikt nie wie. a specjalziacje wybiezesz sobie podczas studiów jak bedziesz miał rozeznanie co i jak, jeszcze masz 3 lata na zastanowienie sie nad specjalziacją
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości