medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: doktorka »

po co czekac na pismo. nie piszcie odwolan. piszcie oswiadczenia". piszecie w naglowku oswiadczenie. pod spodem wyrazam chec udzialu w dalszej rekrutacji oraz podjecia studiow takich i takich na tym i tamtym kierunku w przypadku nie wypelnienia limitu miejsc na tym kierunku"

i tyle. nie musicie czekac na decyzje. i to zanosicie do biura.
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Chanomile »

Czy to trzeba zanosić osobiście?
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klepsydra »

czy jutro mozna to zaniezc, jest biuro otwartE?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: doktorka »

no polecam osobiscie. w sobote biuro nieczynne najpewniej.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: doktorka »

O.Lori.O pisze:najpierw musisz dostac pismo do domu ze sie nie dostalas. Pozniej odwolanie i to pismo zanosisz na Fredry 10. Odwołanie możesz pisać do Rektora.
Powodzenia.
absolutnie nie na Fredry 10, tylko do biura rekrutacji na Marcelinska, tam gdzie normalnie dokumenty. To co, ze odwolanie jest do Komisji Uczelnianej, a nie Wydzialowej, to jest tylko formalna sprawa. Zanosi sie na Marcelinska.
nowy25
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 11:41

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: nowy25 »

witam.

możecie mi powiedzieć do kogo należy adresować to oświadczenie?
chodzi mi oczywiście o adresata na dokumencie
również staram sie o przyjęcie na niestacjonarne a po tych różnych wypowiedziach juz sam nie wiem co mam wpisać.
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Chanomile »

No właśnie! Jak to ma wyglądać
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: doktorka »

adresowac nie trzeba, jesli zanosisz osobiscie. w sensie adresu, bo jako adresata wpisujecie Uczelniana Komisja Rekrutacyjna uniwersytetu Medycznego im. bla bla w Poznaniu.

jesli poczta wysylacie, to na adres biura rekrutacji, ul marcelińska 27 ale kod musicie sami sprawdzic, bo nie pamietam. No i tam tez trzeba zaniesc papier, jesli bedziecie to robic osobiscie.

Czyli: do komisji UCZELNIANEJ (a nie wydzialowej) i na marcelinska.
grabosia
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 07:48

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: grabosia »

jaki jest ostateczny prog na niestacjonarne? bo na stronie uczelni jest tylko pierwsza lista przyjetych konczaca sie na 161punktach
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klepsydra »

Czy wiadomo kiedy bedą ogłaszali przyjętych na studia niestacj ? Jak myślicie, do ilu punktow spadnie prog w poznaniu?
Eszetchajil
Posty: 24
Rejestracja: 7 lip 2009, o 11:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Eszetchajil »

doktorka pisze:adresowac nie trzeba, jesli zanosisz osobiscie. w sensie adresu, bo jako adresata wpisujecie Uczelniana Komisja Rekrutacyjna uniwersytetu Medycznego im. bla bla w Poznaniu.

jesli poczta wysylacie, to na adres biura rekrutacji, ul marcelińska 27 ale kod musicie sami sprawdzic, bo nie pamietam. No i tam tez trzeba zaniesc papier, jesli bedziecie to robic osobiscie.

Czyli: do komisji UCZELNIANEJ (a nie wydzialowej) i na marcelinska.
doktorka, rzeczywiscie odwoluje sie do Uczelnianej, ale zanosi na Fredry. Wiem, bo pisalam odwołanie i tam mnie skierowali.

Aa i mam zla wiadomosc dla tych ktorzy czekaja na obnizenie progu z niestacjonarnych, gdyz wczoraj, w piatek bylo podpisywanie umow i musze przyznac, ze jak przyszlam od 13 ( a zaczynalo sie od 9) to juz chyba prawie cala karta z podpisami niestacjonarnych bylo wypelniona, a watpie, ze beda nowe miejscadzwoncie i pojdzcie osobiscie i sie popytajcie pozdrawiam
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klepsydra »

w gdansku prog spadl tak bardzo, pewnie tu juz nie ma szans. chociaz nadal czekam do konca wrzesnia
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klepsydra »

moze nastapi cudD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości