lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: policjantka »

A ja nie oglądam tych tasiemców A o tym greys cośtam nigdy nie słyszałam Widziałam kawałki Housea i jedyne co mi przychodzi na myśl to: cholernie irytujący ten główny bohater
Lubię się wyłamywać
agnisiaa
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 23:28

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: agnisiaa »

kocham house i chirurgow:D ale znow na seansie nie bede mogla byc( D czemu wszystko co piekne mnie omija:( ej a moze jakas powtorka jeszcze dla tych ktorzy nie beda mogli byc?:D:D:D
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

Ogólnie możecie do mnie wpadać Mój dom to jeden wielki akademik. 15km od centrum ale warto Co do odcinków spoko, sam będę piracił to mogę się podzielić
Awatar użytkownika
kubusiowa
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 11:43

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: kubusiowa »

No na seansik to i ja się piszę:) Ale tylko ten pierwszy, bo na drugim nie będzie mnie już (jeszcze) w Białym
Awatar użytkownika
_kari_
Posty: 226
Rejestracja: 11 sie 2009, o 20:04

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: _kari_ »

Czyli mówisz Mateuszu, że bez znajomości sezonu 5-ego nie ma sensu pojawiać się na zbiorczym seansie, na którym zostanie wyemitowany sezon 6-ty, a żeby do niego dojść trzeba najpierw przebrnąć przez sezon 1, 2, 3, 4, czyli obejrzeć jakieś 110 odcinków każdy po 45 minut co daje łącznie 82 godziny oglądania? Toż żeby zdążyć będę musiała Housea po 10 godzin dziennie oglądać XD (Gregory przyznaj się, wiedziałeś, że nie oglądałam Housea i wymyśliłeś ten seans specjalnie XD) Policjantka skoro mówisz, że irytujący to muszę czym prędzej obejrzeć pierwszy odcinek, może i mi House nie podpasuje i problem zniknie p
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2009, o 19:55 przez _kari_, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
apple.juice
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 15:21

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: apple.juice »

hmm, to ja jak zwykle inna jestem, bo dr. Housa nie oglądałam aniiii jednego odcinka:D warto wybrać się na seans bez oglądania wcześniejszego? Bo na Greya Anatomy baardzo chętnie się piszęD
agnisiaa
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 23:28

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: agnisiaa »

House moze i jest irytujacyD ale jego pociski sa inteligentne i taka prawda ze nikt mu nie dorowna wiec jego irytujaca osoba jest takze fascynujaca i hmm kocham go:D:D:D
Awatar użytkownika
_kari_
Posty: 226
Rejestracja: 11 sie 2009, o 20:04

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: _kari_ »

Apple.Juice nie jesteś inna , ja też ani jednego odcinka nie oglądałam i napisałam o tym w swoim przedostatnim i ostatnim poście, ale podejrzewam, że moje posty są za długie i ludziom się nie chce ich czytać
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

A House ma na imię Gregory Ziom Warto się pojawić przynajmniej aby spotkać ukochanych kolegów
sayan
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 11:29

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: sayan »

Kurcze kari znając moje imię zaimponowałaś mi . Wracając do tematu House to nie polecam mimo wszystko oglądania 6 sezonu bez znajomości przynajmniej 5 a najlepiej obejrzeć przynajmniej 4 i 5. Co do Greys Anatomy to ja dopiero niedawno zacząłem przygodę z tym serialem i pierwsze dwa sezony mnie wkręciły więc pewnie wszystko obejrzę
Awatar użytkownika
_kari_
Posty: 226
Rejestracja: 11 sie 2009, o 20:04

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: _kari_ »

Gregory pisze:A House ma na imię Gregory Ziom Warto się pojawić przynajmniej aby spotkać ukochanych kolegów
Toż wiem Ziom, bo spoilera czytałam Tylko, że spotkanie ukochanych kolegów odbędzie się kosztem popsucia sobie zabawy z oglądania Housea jak się z 4 i 5-sezonem nie wyrobię (a wiem że się nie wyrobię xD), ale dobra jestem w stanie to przecierpieć. Dobra Gregory jestem w stanie nawet wydać te 5,7 zł x 2 na bilet w obydwie strony (no chyba, że jako kochany kolega masz gest i chcesz zafundować, to nie odmówię ). Btw mam nadzieję, że miejsca masz dużo, bo spora ekipa się szykuje p

Mateuszu znalezienie Twojego imienia nie było takie trudne, bo pozwoliłam sobie wejść wczoraj w okolicach 20-stej na Twojego lasta p, (mam taki paskudny nawyk, że lubię sprawdzać czego ludzie słuchają p) i powiem Ci, że w zapamiętaniu go bardzo pomógł mi miły i zaskakujący fakt, że akurat w tej chwili wybrzmiewała u Ciebie pewna kapela z mojego rodzinnego miasta.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

A nawet przenocuję jak trzeba a jak ! Miejsca Ci u mnie pod dostatek
sayan
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 11:29

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: sayan »

Racja już zapomniałem, że na last.fm wpisałem imię :p A ta kapela to Hunter ze Szczytna? Dziś jedziemy na ich koncert do Płocka:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości