lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
apple.juice
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 15:21

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: apple.juice »

hmm cóż, w takim razie skorzystam z rad i spróbuję się wyrwać na Greys Anatomy, a Housea sobie odpuszczę i chyba też zaczne organizować sobie poprzednie sezony, bo z tego co się zdążyłam zorientować wstyd nie znać
Awatar użytkownika
_kari_
Posty: 226
Rejestracja: 11 sie 2009, o 20:04

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: _kari_ »

sayan pisze:A ta kapela to Hunter ze Szczytna? Dziś jedziemy na ich koncert do Płocka:)
Mateusz, pudło. Jestem z Olsztyna. :) (No to teraz już wiesz o jaką kapelę chodziło ). Co nie zmienia faktu, że Hunter to też bardzo zacny polski zespół, no i jak już wspomniałeś o Hunterze to nie byłabym sobą gdybym nie poszła dalej tym tropem i nie dodała, że cieszy mnie też wysoka pozycja Comy w Twoich statystykach, bo to bardzo emocjonalna polska muzyka z przepięknymi nierzadko ocierającymi się o poezję i dającymi do myślenia tekstami. Cieszę się, że wspomniane zespoły znasz i doceniasz, no i oczywiście miłej zabawy na koncercie życzę. ]
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Falx »

apple.juice pisze:hmm cóż, w takim razie skorzystam z rad i spróbuję się wyrwać na Greys Anatomy, a Housea sobie odpuszczę i chyba też zaczne organizować sobie poprzednie sezony, bo z tego co się zdążyłam zorientować wstyd nie znać
Housa sobie można obejrzeć, ciekawie zrobiony, chociaż ja wolałam Ostry Dyżur

widzę, ze słuchacie dobrej muzyki - Coma i Hunterlt3
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: mustache »

heh miłośnicy seriali. poczekajcie troche to będziecie mieć to na żywo. ] ja mam w domu dwóch miłośników tego tasiemca i muszę zaklepać sobie tv tydzień wcześniej żeby lige mistrzów obejrzeć / czemu on leci w trakcie meczów [
no ale chyba nie będzie takich opcji, że jest impreza i 80% luda mówi o 20:00 że musi iść bo zaraz się house zacznie
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Agher »

spokojnie, teraz nowy sezon leci, ale w stanach, wiec jeszcze dochodzi czas na sciagnięcie etc.

a tak swoją droga, to witamy na forum
Awatar użytkownika
fixix
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: fixix »

Witam Wszystkich
mam kilka pytan, czy wiecie juz kiedy zaczyna sie pierwszy semestr?, Czy jest juz plan? i czy jest wsrod was ktos z Lublina ?


Pozdr
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

Zapewne nie chodzi Ci o studia stacjonarne bo to chyba oczywiste, że te zaczynają się 1 października. Mylę się ? Na stronie UMB podany jest plan ramowy na nowy rok akademicki i rozkład zajęć na zeszły
Awatar użytkownika
fixix
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: fixix »

no wlasnie chodzi mi o stacjonarne. moj kuzyn jest teraz na 4 roku na wydziale lekarskim i powiedzial mi ze on zaczyna 5 pazdziernika.
Zastanawialem sie wlasnie nad rozkladem zajec na ten rok nie wiesz czy juz jest gotowy
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: policjantka »

Na pewno zajęcia są od 1 październik bo pierwsze ćwiczenia z anatomii są właśnie tego dnia

a planu nie ma, ale już się szykują bo na stronie jest wszystko napisane tylko link do planu jest jeszcze nieaktywny
Awatar użytkownika
fixix
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: fixix »

Dzieki wielkie
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: mustache »

to dawajcie zrobimy zrzutke na rzutnik lub moze z uczelni weźniemy i będziemy na ścianie housa ogladać ] prawie jak kino
heh i mi juz zaczyna odbijać
ogarnia ktoś już anatomie?
ja już jestem na etapie końcowym
ja póki co staram się zrobić spis ksiązek do wypożyczenia. te 4 miechy opiepszania spodobały mi się
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Gregory »

Ambicji mi brak bo zamierzam na Skwainie jechać Ot co ] Zostaje na 3 etapie !

Został tydzień do szkolenia więc pewnie większa ilość medicusów zacznie przeglądać forum. Wybiegam Waszym oczekiwaniom i od razu napiszę, że tak - integracja jest w planie. Prosto z biblioteki (godz. 10?) można się przejść na bardziej kulturalne spotkanie (dżentelmeni nie piją przed 12 ), które może być preludium do 2 części związanej z promilami.
Awatar użytkownika
nataila
Posty: 117
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:13

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nataila »

Cholera, ja już mam cykora
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości