ile szynszylków?

lech333
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2009, o 11:41

ile szynszylków?

Post autor: lech333 »

Witam

Chciałbym kupić szylka i rodzice mi na to pozwalaja jednak nie wiem czy kupić jedna czy dwie samiczki, lub samczyki i czy kupować w zoologicznym czy jechać do hodowli.
I gdzie kupić pożywienie, klatke itp.
lebiodka
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2009, o 17:40

Re: ile szynszylków?

Post autor: lebiodka »

Myślę że na początek wystarczy ci jeden szyszorek Potem możesz dokupić małego kolegę lub koleżankę Akcesoria i klatkę dostaniesz w dobrym sklepie zoologicznym i pamiętaj aby klatka była wysoka i spełniała wymagania twojej chodowli Więc jeśli możesz kupić to śmiało bo to naprawdę fajniutkie zwierzaczki
lech333
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2009, o 11:41

Re: ile szynszylków?

Post autor: lech333 »

Ale lepiej kupić w zoologicznym czy w hodowli bo mam obok siebie największa hodowle szynszyli w Polsce tą w Nowogardzie.

I miałem już kiedyś jednego szylka.
lebiodka
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2009, o 17:40

Re: ile szynszylków?

Post autor: lebiodka »

Myślę że lepiej w zoologicznym, a jeśli miałeś już szylka to mozesz śmiało kupić dwa jak ci pieniądze na to pozwolą
lech333
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2009, o 11:41

Re: ile szynszylków?

Post autor: lech333 »

Słyszałem że w zoologicznych je męczą

Ale Prosił bym aby ktoś jeszcze się odezwał.

Lebiodka skąd masz szylke?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: ile szynszylków?

Post autor: talagia »

Zdecydowanie kup w domowej hodowli Tu nawet nie ma o czym mowic
Hodowca moze ci przedstawic rodzicow, polec zywienie, dac dobre rady, wybrac maluszka itp. Sklep chce tylko i wyłącznie zarobić.
lech333
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2009, o 11:41

Re: ile szynszylków?

Post autor: lech333 »

Dziękuje Wam bardzo za około tydzień będe nabywcą szynszylka z hodowli w nowogardzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości