Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: dzoners »

jagodzio, w sumie masz rację d
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: klakiereq »

ale zdaje sie, ze wióro kwalifikuje sie w nastepnej liscie na lek do kato, wiec czemu sie dziwicie ze tam wlasnie szuka?
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: wióro »

klakiereq trafiła w sedno
Sam fakt pojawienia się kolejnej listy skutkuje tym ,że musi próg spaść min. o 1 pkt. mi to wystarczy . Dlatego więc staram się znaleźć kogoś wstępnie chętnego na wspólne wynajęcie mieszkania.
W Sosnowcu też się rozglądam na wszelki wypadek , ale tam złożyłem podanie o akademik - lwia cześć osób ów akademik dostaje .
kmm
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2009, o 18:23

poszukuję współlokatorki katowice!

Post autor: kmm »

Witam, wybieram się na I rok medycyny i poszukuję współlokatorki do wynajęcia mieszkania najlepiej 2 pokojowego na Ligocie. Proszę o kontakt na maila lub gg
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: dzoners »

Aa tego nie wiedzialem
No tak pewnie zleci o ten punkt jeszcze
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: Myshaaa »

Szukam 1osoby chętnej do wynajęcia mieszkania z dwoma dziewczynami w Katowicach. Mieszkanie 3-pokojowe (każda osoba ma swój własny). Wiecej informacji na priv
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

szukam pokoju do wynajęcia w Katowicach;)

Post autor: Domi_Domi »

Z racji tego, że wreszcie się dostałam na lekarski w Katowicach, szukam pokoju do wynajęcia, najlepiej na Ligocie. Więc jeśli ktoś szuka współlokatorki, to proszę o kontakt)

gg: 2637185
dŁuGi
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2009, o 12:00

szukam pokoju do wynajęcia w Katowicach;)

Post autor: dŁuGi »

Witam wszystkich!
Ja także dostałem się na lek do katowic i też poszukuję lokum blisko uczelni (Ligota byłaby najlepszym rozwiązaniem) , także gdyby ktoś poszukiwał współlokatora jestem szczerze zainteresowany
W razie jakichkolwiek propozycji proszę o kontakt pod numerem gg 3297692
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: szukam pokoju do wynajęcia w Katowicach;)

Post autor: roxxxa »

ja teeeż szukam czegoś do mieszkania w kato - ligota najlepiej z innymi studentami I-szego roku leka.

gg: 6794772
kom: 791 313 080
ritka
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 09:34

Szukam mieszkania KATOWICE

Post autor: ritka »

Hej:) właśnie dostałam sie na śum i bardzo sie ciesze a z drugiej str martwie gdzie będe mieszkać Szukam osób które też nie mają mieszkania, może znajdziemy coś wspólnie, razem zawsze rażniej
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: don_balon »

Czołem. Jeśli ktoś z pierwszego roku planuje mieszkanie w akademiku i chciałby dostać luksusowy (naprawdę) pokój ze współlokatorami z 6go i 5go roku to proszę pisać na PW.
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: roxxxa »

nadal i nie mam gdzie mieszkać i z tego powodu już prawie wyglądam jak mój avatar więc jak ktoś szuka współlokatorki to jestem chętna
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: jagodzio »

roxxxa pisze:nadal i nie mam gdzie mieszkać i z tego powodu już prawie wyglądam jak mój avatar więc jak ktoś szuka współlokatorki to jestem chętna
gumtree.pl, wspollokator.pl, oferty.net szukajcie, a znajdziecie - mnie to zajęło jedyne dwa miesiące
A na jaki kierunek się wybierasz? Mam znajomą z położnictwa, która będzie wynajmować pokoje na u. Panewnickiej. Jakbyś chciała mieszkać z położnymi to daj znać. Dziewczyna wolałabym mieć po 2 dziewczyny w pokoju, ale na samotne mieszkanie chyba też pójdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości