Wasze życie... ;)

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Wasze życie... ;)

Post autor: taffer »

Witam. będę teraz w 3 klasie, przede mną matura i ostro się uczę, żeby dobrze zdać te trzy magiczne przedmioty. Oczywiście chcę iść na wydział lekarski. I chciałbym, żebyście powiedzieli w skrócie, jak wygląda wasze życie na medycynie Czy jest faktycznie tak tragicznie (jak to głęboko zakorzenione jest w każdym człowieku, który na wyrażeniestudia medyczne reaguje wymiotnie ) Czy istnieje coś takiego jak wolny czas oraz życie poza podręcznikami i łacińskimi nazwami ? (szczególnie jak wyglądają załóżmy pierwsze dwa lata) Czy w ogóle da się znaleźć jakąś godzinę w tygodniu na jakiekolwiek inne swoje zainteresowania? Czy pobyt na AM był szokiem? Pytam z ciekawości. bo niby uczyć się lubię i nie boję się tego, ale jak te studia wyglądają z perspektywy, powiedzmy, szarego zwykłego człowieka ?

bagatha: przenosze ten temat do zycia studenckiego
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2006, o 11:20 przez taffer, łącznie zmieniany 1 raz.
ewka888-88
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:38

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: ewka888-88 »

Dobre pytanka!

Ja tez z checia wysłucham odpowiedzi!
Kasia

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: Kasia »

Hehe i ja z chęcią teŻ :o
Johny_B

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: Johny_B »

Wszyscy mówią, Że się da, od pzdz sam zobacze. Nie samą medycyną Żyje człowiek.
taffer

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: taffer »

Ale wysłuchalibyśmy kogoś, kto juŻ parę lat siedzi na AM. :-D ChociaŻ z drugiej strony, czy powie prawdę. :oops: Czy za wszelką cenę zechce zniechęcić. 8)
ewka888-88
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:38

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: ewka888-88 »

Chcemy szczera prawde! w koncu za rok, dwa bedziemy ich kolezankami/kolegami

Niech juz nam teraz pomoga
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: Irenka »

Mam znajomych na medycynie. Żyją i to nieźle, więc spokojnie.
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: ziomalka »

Ja tez od pazdziernika poznam uroki i ciemne strony bycia studentką medycyny, nie wiem czy śmiać się czy płakać
U¿ytkownik

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: U¿ytkownik »

jak się przeczyta ten temat to moŻna dojść do wniosku, Że jednak czasu nie mają bo nikt ze studiujących się nie wypowiada )
medyk

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: medyk »

Jest całkiem fajnie. Na początku jest trochę trudno, ale po sześciu latach juŻ z górki.
Ja przez większość czasu się uczyłem, ale moi koledzy korzystali z wielu lokalnych rozrywek.
Od czasu do czasu i mi zdarzało się poszaleć. Brałem np. prysznic kilka razy do roku. mówię Wam, nie ma większej zabawy, jak krople wody tak śmiesznie odbijające się od ciała. Później trzeba było oczywiście nadrobić stracony czas przed skryptem, ale warto poznać nieco Życia studenckiego.
Na piątym roku prysznic brałem juŻ codziennie, bo załatwiłem u taty zalaminowane podręczniki, które moŻna było wnieść do kabiny. Eh. wiem, Że takie przechwałki odnośnie balangowania i luzactwa nie są mile widziane, ale. spałem. Tak, zdarzało mi się to do kilku razy w miesiącu. Byli i tacy, którzy zasypiali bez butów, ale pamiętajcie, Że nie idziecie tam na wakacje i melanŻe!
Zresztą mieliśmy bardzo zgraną paczkę, zawsze byliśmy ze sobą na dobre i na złe. Ja, ten no. w białym fartuchu. i jeszcze jeden przyjaciel no ten. wąsy. wąsy fartuch, cholera. nie mieliśmy czasu się nawet sobie przedstawić, ale zdarza się najlepszym weteranom.
Tak więc sami widzicie. da się Żyć, a nawet na chwile szaleństwa czasu wystarczy. Bardzo miło wspominam studia.

Pozdrawiam serdecznie,
Medyk


tylko błagam, niech nikt w to czasem nie uwierzy D
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: kasik »

medyk po prostu rozbawiłeś mnie do łez
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: GoodWolf »

Ten tekst medyka od strony satyrycznej jak dla mnie jest genialny
lele
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 21:18

Re: Wasze życie... ;)

Post autor: lele »

heh ja tak w ogole to pozdrawiam kolegów i koleżanki z pierwszego roku medycyny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości