Podział na grupy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dw4463757
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2007, o 10:32

Podział na grupy

Post autor: dw4463757 »

Witam, jak wygląda kwestia przydziału do danej grupy na AM we Wrocławiu?
Bo oglądałem plan, i dziwnie to wygląda, że niektóre grupy mają ładnie ułożony plan, wszystko się mieści do popołudnia, a niektóre siedzą z okienkami na uczelni od rana do wieczora.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Podział na grupy

Post autor: Cheaxie »

dw4463757 pisze:Witam, jak wygląda kwestia przydziału do danej grupy na AM we Wrocławiu?
Z tego co wiem, to np. jedna grupa jest z niemieckim a pozostali z angielskim. Ci pozostali są przydzielani zapewne losowe. Może alfabetycznie? Nie wiem dokładnie
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Podział na grupy

Post autor: shisha pangma »

1 grupa jest z niemieckim, pozostałe są dobierane w zasadzie alfabetycznie (nie jest to reguła, np. łączą dwie odległe literki np.ludzie z nazwiskami D i Z) jak chcecie być z kimś konkretnym w grupie to piszcie maila do opiekuna roku - pewnie nie odpisze, ale możliwe, że uwzględni. Listy są najczęsciej około 20-25 września. Od 2. roku dobieracie się w grupy wedle uznania.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Podział na grupy

Post autor: formica »

hmm a da się przenosić
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Podział na grupy

Post autor: shisha pangma »

grupy są dobierane, żeby były 24 osoby, więc w grę wchodzą tylko przenosiny osoba za osobę, chyba, że tam gdzie chce się przenieść nie ma 24 osób. imo łatwiej napisać do opiekuna już teraz lub poczekać do końca roku
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Podział na grupy

Post autor: jedi »

A ktos może podać linka z tym planem dla grup? bo nie moge go znalesc.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Podział na grupy

Post autor: shisha pangma »

Strona naszego wydziału nie gryzie]
Lauren
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:44

Re: Podział na grupy

Post autor: Lauren »

Hm, mam takie pytanie - nei wiecie, czy jest sens wsyłania jeszcze do opiekuan roku informacji, z kim chciałabym byc w grupie (akurat u mnei chodzi o 1 osobę, jedyna znajomą jaką mam na AM)? Czy juz listy są raczej ustalone i tylko wkurzę opiekuna?

I druga sprawa, trochę offtopic - jak to jest z skryptami - gdzie i kiedy można je kupić?

Z góry dzięki za odpowiedź. Jak widać, nie mam za bardzo pojęcia jak t jest we Wrocku ^^.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Podział na grupy

Post autor: shisha pangma »

maila to nie wiem czy jest sens wysyłać, bo ponoć (na infekcji chyba ktoś pisał) na stronie błędny jest podany. lepiej się wybrać osobiście albo zadzwonić.
skrypty - ksero za 8 groszy (ul.łukasiewicza)/wydawnictwo na uczelni/ biblioteka
Lauren
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:44

Re: Podział na grupy

Post autor: Lauren »

Wielkie dzięki ^^. W takim razie jutro zadzwonię.
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Podział na grupy

Post autor: Ramone »

Byłem dziś u opiekuna I roku i sprawa z przenosinami wcale nie jest taka różowa. Na pytanie kiedy będą znane grupy usłyszałem tyradę półgodzinną o tym dlaczego tak długo, na jakiej zasadzie są tworzone grupy (wcale nie losowo , wg Pana Profesora to sporo czynników) i że generalnie przenosiny są nie możliwe.Przenosić się będzie można ,ale na drugi rok.
Nie satysfakcjonuje mnie to za bardzo ,bo jestem aktualnie w 12 grupie i zajęcia kończę skandalicznie późno.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: Podział na grupy

Post autor: foxy_ »

Czyli nie jest znany podział na grupy, ale Ty wiesz, że zostałeś przydzielony do 12? Chyba jednak nie na darmo wysłuchałeś tej reprymendy Pociesz się tym, że nie tylko Ty jeden będziesz tak późno kończyć, a może przynajmniej będziesz mieć ludzkich asystentów

Ja jestem tylko ciekawa, co to za czynniki decydujące o podziale na grupy
Lauren
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:44

Re: Podział na grupy

Post autor: Lauren »

Tk, dokładnie, ja też jestem ciekawa, co to za czynniki. I skoro tak ciężko się przenieść, to sobie chyba podaruję to dzwonienie i słuchanie tyrady przez telefon, skoro i tak nic to nie da, cóż.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości