FARMACJA NA ŚUM!

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: kladiaa »

mary&#x15Bka19901 pisze:mam pytanie do tych ktorzy przenosili swoje papiery z analityki na farmacje: czy trzeba jeszcze raz dokonywac wplaty na indeks i legitymacje oraz czy musze jeszcze raz pojsc do lekarza po to zaswiadczenie?
Opłaty nie trzeba jeszcze raz dokonywać, a zaśwaidczenie niestety trzeba nowe /
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: kladiaa »

mary&#x15Bka19901 pisze:mam pytanie do tych ktorzy przenosili swoje papiery z analityki na farmacje: czy trzeba jeszcze raz dokonywac wplaty na indeks i legitymacje oraz czy musze jeszcze raz pojsc do lekarza po to zaswiadczenie?

Opłaty nie trzeba jeszcze raz dokonywać. Ale zaświadczenie niestety trzeba nowe. I trzeba napisać oświadczenie o rezygnacji z analityki ]
maryśka19901
Posty: 24
Rejestracja: 9 lip 2009, o 16:14

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: maryśka19901 »

dziekuję pięknie!:) a to oswiadczenie moze byc napisane recznie?
merci
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2009, o 21:53

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: merci »

Gdy przyjdziesz składać dokumenty do dziekanatu i powiesz, że rezygnujesz z analityki, a chcesz przenieść na farmację to oni tam Ci dadzą taki blankiecik oświadczenia i tam tylko go wypełnisz na miejscu, że rezygnujesz, także się nie martw mam nadzieję że zrozumiale to napisałam
marta90
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:48

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: marta90 »

Z tym zeszłorocznym planem to chodziło mi jedynie o miejsce jego umieszczenia Na pewno teraz będzie inny, choć liczba godzin ta sama, możemy sobie sprawdzić co i w jakich ilościach nas czeka.
Zastanawiam się czy jak pojadę na wydział to czy na pewno tam będzie. Chyba jednak poczekam na informacje na stronce, bo z tą organizacją coś kiepsko.
A szkolenie bhp mają chyba na większości ścisłych kierunków i wszędzie tak samo nudne.
Dzięki za informacje
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: klakiereq »

Czy ktos z obecnych na forum ma zamiar rezygnowac z farmacji w nalblizszym czasie na rzecz lekarskiego?
Bylam dzis na wydziale i maja 135 teczek.
merci
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2009, o 21:53

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: merci »

A czy ktoś wie z czego trzeba przygotować się na pierwsze zajęcia? Podobno na niektórych już za pierwszym razem są wejsciówki.
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: smooth_criminal »

merci pisze:A czy ktoś wie z czego trzeba przygotować się na pierwsze zajęcia? Podobno na niektórych już za pierwszym razem są wejsciówki.
Tak na pierwszych zajeciach beda egzaminy koncowe z botaniki farmaceutycznej (caly material), chemii ogolnej i nieorg. (egzamin z 2 semestrow). Wyluzuj bo sa jeszcze wakacje i mysle ze lepiej jeszcze sie na nich skupic, a jak sie skoncza to dowiesz sie co i jak
Nika88
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2009, o 14:18

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Nika88 »

Nie ma żadnych wejściówek na 1 zajęciach, są normalne nudne zajęcia organizacyjne
merci
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2009, o 21:53

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: merci »

Ok, dzięki za informacje. Moje obawy zostały rozwiane -)
Młodsza
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2009, o 07:49

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Młodsza »

"Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu uprzejmie informuje, że w dniu 28.09.2009 r. o godz. 10:00
w Międzywydziałowej Auli Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, przy
ul. Będzińskiej 60, odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi
i Opiekunami Roku oraz uroczysta IMMATRYKULACJA studentów I roku.
Po zakończeniu uroczystości zostanie przeprowadzone obowiązkowe szkolenie studentów z zakresu BHP.
Prosimy o punktualne przybycie i zajęcie miejsca zgodnie z numerem zaproszenia.
Obecność obowiązkowa, strój galowy."

Informacja ze strony uczelni.
Czy ktoś z was wie, o co chodzi z tym zaproszeniem
ancakee
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2009, o 11:27

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: ancakee »

wie ktoś czy jest jakieś spotkanie integracyjne ludzi z farmki z I roku?
adamob
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2009, o 17:35

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: adamob »

Młodsza. No to jest chyba to co beda listownie rozsyłać tak mi sie wydaje -) Wyglądaj w tym tygodniu za listem.

ancakee a co za problem żeby pójć po immatrykulacji (podoba mi sie to słowo ) na piwo?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość