Lekarsko-Dentystyczny 2009

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
natalee_stoma
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2009, o 11:43

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: natalee_stoma »

haha widzisz jak to jest dynamitka-wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. mi się podobało koło Rzeszowa, bo płasko a Ciebie w góry ciągnie:D

przeszukałam net w sprawie tego campusu i coraz bardziej mi się to podoba.^^ jedna wielka studencka impreza integracyjna. a w końcu trzeba się poznać i w ogóle zbratać z bracią studencką. a propos tego obozu to jedziecie tam na własną rękę pociągiem/autem( /pieszo ) czy tym podstawionym autokarem?

dynamitka a gdzie w góry jeździsz? bo ja w sumie też sobie chodzę po górach, to możesz fajną jakąś trasę polecić.

Hej Ho! może ktoś z Białegostoku się odezwie, co? bo póki co to Lublin zdominował stomę.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

ja ostatnio w góry jeździłam na narty więc okolice Zakopanego- Białka, Małe Cichce, Murzasichle itp:) a tak pohasać w lecie po górkach to byłam kiedyś w Bieszczadach i w Gorcach(turbacz, lubań) ale to już jakiś czas temu noi czasami na jeden dzień wyskoczę na jakąś górkę ale te widoki mmm

no a co do obozu to to jest właśnie super sprawa hehe
dŁuGi
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2009, o 12:00

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dŁuGi »

Witam studentów I roku stomatologii
ja również dołączam się do zapytania o niezbędne książki i materiały jako że nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jakie się zaopatrzyć do Zabrza
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości