FARMACJA NA ŚUM!

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
linkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 11:45

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: linkaaa »

z tego, co wiem spotkanie integracyjne ma byc 1.10
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: kladiaa »

dyskusja na temat spotkania integracyjnego odbywa sie na naszej klasie ]
martyna90425
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: martyna90425 »

mam pytanko:) zastanawiam się jeszcze nad farmacją i powiedzcie mi jak wygląda kwestia z językami obcymi . czy poziomy bedą adekwatne do tego co jest w podaniu i czy można to jakoś zmienic:)
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: klakiereq »

Z tego, co tu juz ludzie pisali, to jest lacina i angielski, wszystko na jednym poziomie.
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: MarX »

Ja mam prośbę do tych którzy składali podania o akademik, a idą na mieszkanie: żeby przedzwonili i sprawdzili czy się dostali i ewentualnie zwolnili miejsca. bo ludzie tutaj oczekują ( w pt kwaterowanie, a nadal za mało się zwolniło

Bardzo bardzo proszę
Młodsza
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2009, o 07:49

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Młodsza »

Dostaliście już to zaproszenie, co miało przyjść pocztą Bo ja jeszcze nie i w związku z tym zaczyna mnie ogarniać niemała panika.
linkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 11:45

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: linkaaa »

ja też nie dostałam jeszcze zaproszenia i z tego, co wiem to sporo ludzi jeszcze czeka, więc nie martw się nie jesteś sama)
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Iskra14 »

Hej Ja dzisiaj dostałam owe zaproszenie, jednak nie ma na nim nic więcej niż na stronie internetowej uczelni +numer indeksu. Podobno pomylili się i zamiast napisać numery miejsc, które mamy zająć napisali właśnie nr indeksów. Haha
Młodsza
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2009, o 07:49

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Młodsza »

No to gratulacje Iskra14, bo ja dalej cierpliwie czekam. Haha, a ja myślałam, że w tym zaproszeniu właśnie najważniejszy jest ten numer miejsca, bo niby tak mamy siadać. To się nasz dziekanat popisał
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: klakiereq »

Będą nadawać nam miejsca przed wejściem do auli.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Iskra14 »

PS. Jak ktoś jeszcze nie trafił to warto zajrzeć na forum naszego kierunku farmacja 2009-2014 na portalu nasza-klasa. Tam się na prawdę dużo dzieje
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: jolly »

Iskra14 mogłabys wrzucić linka bo nie mogę znaleźć tego forum, a przdałoby się co nieco zintegrować z ludźmi ] ja nawet nie jestem do żadnej grupy jeszcze przydzielona / ale za to podobno mogę sobie wybrać jaką chcę LoL ]
Awatar użytkownika
kravehill
Posty: 29
Rejestracja: 14 mar 2010, o 21:30

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: kravehill »

jaki byl próg ostateczny na farmacje w 2009 ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości