Dobre rady ]:->

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: kasc »

ja mam ten skrypt ale nie mam ksiązek a przede wszystkim nie mam jeszcze poczucia że juz studiuje wiec nie mam i mobilizacji, nie dociera do mnie w ogole ze byc może juz w poniedzialek bede musiala cos zaliczać
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: nebya »

kasc to tak jak ja. Z tym, że mam część książek ale i tak do nich nie zaglądam, skrypt mam i przeczytałam go raz do 6 strony. W ogóle zero mobilizacji
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

To dobrze chociaz ze wiekoszosc ma tak samo Nie wyobrazam sobie teraz wkuc to na blache. od 2 dni staram sie 4 pierwszych stron wykuc i nic a to jest na 3.
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: kasc »

ja tez 6stron przeczytalam, ale przeczytalam a nie wykułam i trudniejsze nazwy omijałam:P mam nadzieje ze nie bede miec zaliczenia w poniedzialek:))
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: nebya »

Heh, właśnie- też mam nadzieję, że nie będę miała zaliczenia w poniedziałek. Chociaż może gdybym na wejściu dostała 2 to szybciej bym się zmobilizowała.
W ogóle to zaczyna mnie to wszystko przerażać /
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

szkoda ze ktos w pon musi miec najgorsze ze teraz ostatni weekend i tak glupio caly kuc
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: kasc »

to jest nierealne żeby teraz kuć bo te ostenie chwile to raczej każdy spedza z rodzina i z chłopakiem/dziewczyna, no ale jakoś sie da rade najwyżej w niedziele wieczorem jak juz sie bedzie w akademiku to sie będzie kuc na szybko i sie zarwie pierwsza noc:)
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: harpagan1990 »

z chłopakiem
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: roxxxa »

w moim przypadku kucie w niedzielę wieczorem by się na pewno nie sprawdziło - szczególnie jak zobaczyłam ile jest do wkucia
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: kasc »

tego jest 13 stron no i nie wiem ile tam jeszcze w stevensie no ale 13 stron to moim zdaniem 5 godzin i sie da rade, tak przynajmniej mysle zobaczymy jak wyjdzie w praktyce:)
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Arnold »

wątpie, cytoszkielet wymiata
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: roxxxa »

, bo wy o zabrzu mówicie. to sorki, bo ja o kato
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: dzoners »

Czy musimy znać tak fascynujące informacje jak przekątna jąderka, czy brubość błony? -____-
Nigdy dobrze nie umiałem komórki, więc nauka tego mnie przerasta. A cytoszkielecik faktycznie wymiata oO
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości