plan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mdm
Posty: 65
Rejestracja: 10 lip 2008, o 14:46

Re: plan

Post autor: mdm »

Sysuniasysunia pisze:Na razie co do języków to nawet w dziekanacie nic nie wiedzą/ a wlaśnie gdzie jest to rozpoczęcie roku akademickiego w Zabrzu? bo ja już jutro wyjezdzam do Zabrza, a nadal nie wiem gdzie jest to spotkanie z Rektorem /
Rok temu spotkanie z dziekanem było na Trauguta dokładnie na tym samym pietrze gdzie dziekanat, na koncu po lewej stronie. Generalnie któs tam cos pogada rozdadza indeksy i finito.
mdm
Posty: 65
Rejestracja: 10 lip 2008, o 14:46

Re: plan

Post autor: mdm »

Battalie pisze:Czy można gdzieś w internecie znaleźć rozkład zajęć z języków obcych?
Czy na pierwsze zajęcia z angielskiego i łaciny też trzeba się czegoś nauczyć, czy wystarczy własna marna wiedza?
Rozkład zajec z jezyków bedzie wywieszony w studium na Rokitnicy. Pierwsze zajecia z łaciny sa organizacyjne. Nasze nie trwały dłużej niz 15 minut. A angielski nie wiem, bo dopiero od drugiego rroku bedziemy miec.
mikamat
Posty: 31
Rejestracja: 13 sty 2007, o 10:22

Re: plan

Post autor: mikamat »

Czy wiadomo, kto jest w której grupie w Zabrzu?
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: plan

Post autor: nebya »

mdm Dzięki za wyjaśnienie Czy w takim razie, skoro nie ma najważniejszych zajęć przez ten tydzień, można wszystkie inne lekko olać i wyruszyć do domu? Czy raczej nie ryzykować?

mikamat Dzwoniłam w tej sprawie do Zabrza dwa dni temu i pani mi powiedziała, że lista będzie dopiero w piątek. Ale dzisiaj od rana próbuję dodzwonić się w tej sprawie do dziekanatu, jeśli mi się uda i okaże się że listy już są to dam znać.
Awatar użytkownika
marrol
Posty: 17
Rejestracja: 3 paź 2007, o 18:13

Re: plan

Post autor: marrol »

Cierpliowości ludzie, odrobine cierpliwości. Bo jak tak będziecie dzwonić do tego dziekanatu co chwile i się pytać o pierdoły to nas tam zagryzą na wejściu wszystkich i będziemy mogli zapomniec o naszych podaniach.
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: plan

Post autor: miloszor »

może ktoś podać plan zajęć na języki obce na ligocie
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: plan

Post autor: roxxxa »

1 października 2009r. o godz. 11.00
w auli A-3 im. prof. zw. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 18 odbędzie się

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2009/2010


Program uroczystości:

• Hymn państwowy
• Przemówienie inauguracyjne JM Rektor SUM prof. dr hab. n. med. Ewy Małeckiej – Tendery
• Wystąpienia gości
• Immatrykulacja
• Wystąpienie przedstawiciela studentów
• Pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę
• Wykład inauguracyjny prof. dr hab. n. med. Marii Wardas pt.: „Bezpieczna żywność, racjonalne żywienie”
• Gaudeamus
miło. czyli w czwartek przed i po rozpoczęciu normalnie są zajęcia czy nie mamy zajęć w ogóle?
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

No wlasnie?
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: plan

Post autor: roxxxa »

radzioch - Ty przecież jesteś z zabrza P chyba, że oba leki mają razem rozpoczęcie?
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

ale mam nadzieje ze u nas tez cos takiego bedzie:D:p
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: plan

Post autor: roxxxa »

to nadal pozostaje pytanie - są wtedy zajęcia czy nie, do jasnej anielci
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: plan

Post autor: dzoners »

Z tego co zrozumialem, to my z Zabrza też jedziemy do kato i nie ma wtedy zajęć, ale głowy nie daję za to info
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: plan

Post autor: Arnold »

tak dzoners 1 października mamy rektorskie a w której jesteś grupie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości