medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Sephora »

a jaki jest obecnie próg na niestacjonarkę na SUM-niestety nie mogę tego sprawdzic bo się nie rejestrowałam
iwson
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2009, o 20:05

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: iwson »

Limit punktów warunkujących przyjęcie na I rok studiów niestacjonarnych na rok akademicki 2009/2010 z dnia 08.09.2009 r. ( II ranking ) wynosi:
• na kierunek lekarski (oba wydziały) – 147 pkt.
• na kierunek lekarsko-dentystyczny – 153 pkt.
missplastic
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2009, o 15:18

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: missplastic »

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Cóż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło przynajmniej będę miała czas żeby poprawić maturę, bo będąc na niestacjonarnych mógł by być problem ze znalezieniem czasu na maturę.
iwson
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2009, o 20:05

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: iwson »

czy ktos wie jaki jest obecnie prog na niestacjonarny lekarski
barbaraannaw
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 09:30

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: barbaraannaw »

aktualny prog to 140 punktow ciekawa jestem czy jeszcze zrobia jedna rekrutacje bo brakuje mi jednego punkcika
barbaraannaw
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 09:30

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: barbaraannaw »

mam jeszcze pytanie. jakie dokumenty trezba zlozyc przy wpisaniu na studia i gdzie to sie sklada? czy trzeba od razu zaplacic calosc( calosc to 22tys) i czy ktos orientuje sie gdzie sa budynki uniwersyteckie( te cale budynki C I ,aule itp),czy jest jakas mapka itp
sospon
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:48

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: sospon »

Jest mi ktoś w stanie powiedziec czy idąc na niestacjonarne na Sum w kato istnieje możliwośc żeby po 1 roku przepisac się na stacjonarne od razu na 2 rok np. poprawiając mature lepiej, bądz mając bardzo dobre wyniki na uczelni
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: mentos »

poprawiając mature ponoć tak, a jesli chodzi o bardzo dobre wyniki na uczelni to na to nie licz, bo studia to nie liceum, na pierwszym roku jest dosyc cięzko,ale np na 3 roku hmm
sospon
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:48

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: sospon »

To wiem że studia to nie liceum ale mimo wszystko jak się chce to można wszystko
Lobo
Posty: 90
Rejestracja: 2 cze 2010, o 10:25

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Lobo »

22 tysiące/rok?
Srogo się cenią, skoro Kraków woła 18 tysi, a Poznań 17-20 w zależności od roku, na ktorym studiujesz.

Co do chcenia, to widać, ze nigdy nie miałeś do czynienia z tą uczelnią - z Katowic wylatują z hukiem nawet olimpijczycy, a z drugim rokiem i gumową biochemią z unikalnym w skali kraju trójstopniowym egzaminem miałaby duży problem spora część pracowników naukowych innych uczelni, tak więc jeśli sądzisz, że wszystko rozbija się o chęci, to życzę powodzenia i miękkiego zderzenia z rzeczywistością.
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: omykowa »

Ma ktoś aktualne ceny? Ostatnio mówiono, że 18, a teraz już 22?
sospon
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:48

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: sospon »

Czyli widze że ta uczelnia już sama w sobie jest całkiem unikatowa.
w kazdym badz razie dla zainteresowanych nie ma mozliwosci zeby isc po I roku niestacjo na II stacjo po poprawieniu matury. Biorac udzial w postepowaniu rekrutacyjnym ( i sie dostajac sie) mozna isc znowu na I rok przepisujac czesc ocen po uzgodnieniu tego z dziekanem
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: omykowa »

Jest taka możliwość, głupoty gadasz Mam znajome, które są po I roku niestacjo w Zabrzu i poprawiały maturę właśnie po to, żeby się przenieść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości