plan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

A ja jestem wkurzona jak jasna cholera bo weszłam z ostatniej listy, stałam godzinę w kolejce po legitymacje której dla mnie nie ma, pani w dziekanacie powiedziała ze mam spróbować wypożyczyć w bibliotece na indeks, tam moja mama zajmowała mi kolejkę przez ponad 2 godziny, razem stałyśmy jeszcze z godzinę i książek nie dostałam. Nie mam się z czego uczyć, nie mam zniżki na bilet a w tygodniu już pewnie książek w bibliotece nie będzie. Wielki problem wystawić dla tych dwudziestu osób z dwóch ostatnich list legitymacje tymczasowe. Po prostu ch**
A z innej beczki, pozdrawiam grupę 5b)
Akar
Posty: 11
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 11:49

Re: plan

Post autor: Akar »

lexie, sprawa z książkami była po prostu śmieszna. Czasami jedna osoba wychodziła na 10-15min. ja niestety też książek się nie doczekałem.
klaudia281290
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2009, o 10:14

Re: plan

Post autor: klaudia281290 »

co do KAto to nie ma zajęć chyba w czwartek,bo tak jedna grupa by miala a inna nie:) a przeciez nie mozna sie wyprzedzac z materialem,kazda grupa musi isc rowno,bo kolookwium jest w jednym czasie dla wszystkich:)
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: plan

Post autor: dzoners »

Ja jestem w 1a, jak ktoś też jest w tej grupie, to proszę o pw d

To czyli już nie ma co w ogóle iśc do biblioteki?

Nie wiecie kiedy będzie plan łaciny?
Ola_a
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:02

Re: plan

Post autor: Ola_a »

Ja również pozdrawiam grupe 5b:D no chyba ze zle sprawdzilam bo zaczelam wlasnie miec watpliwosci czy czasem 5a nie jestem. Lexie pamietasz moze czy masz jakąś Ole w grupie:D?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: plan

Post autor: Arnold »

nie do końca mój kolega dostał sie z 2 listy i też nie dostał legitki
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

Ola_a pisze:Ja również pozdrawiam grupe 5b:D no chyba ze zle sprawdzilam bo zaczelam wlasnie miec watpliwosci czy czasem 5a nie jestem. Lexie pamietasz moze czy masz jakąś Ole w grupie:D?
Mam na pewno jedną, bo mnie A poza tym nie pamiętam, ale widziałam, że parę osób robiło zdjęcia, może ktoś wrzuci? Ja jadę jutro na Rokitinicę, jeśli tam będzie lista to zrobię zdjęcia i umieszczę, ale znając życie nie będzie.
Udało mi się z innej biblioteki wypożyczyć na tylko na weekend Pituchową i atlas, a potem nie wiem co zrobię jeśli już nie będzie w bibliotece. Brak mi słów na to co dzisiaj zaprezentował mi ŚUM.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

Moze ktos robil zdjecia grup chetnie bym jescze zerknal
mikamat
Posty: 31
Rejestracja: 13 sty 2007, o 10:22

Re: plan

Post autor: mikamat »

może my z Zabrza założymy sobie pocztę, na której umieścimy takie informacje jak lista grupy, czy wymagania na zajęcia. Pozdrawiam grupę 4b
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: plan

Post autor: roxxxa »

nie tylko w zabrzu są jazdy z legitymacjami ja moją próbuję wydostać już cały tydzień, dzisiaj dwa razy dzwoniłam do dziekanatu i po potwierdzeniu, że mogę ją odebrać pojechałam do kato. ale byłoby za prosto i za miło gdybym ją dostała więc książek też nie mam
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

mikamat pisze:może my z Zabrza założymy sobie pocztę, na której umieścimy takie informacje jak lista grupy, czy wymagania na zajęcia. Pozdrawiam grupę 4b
Może lepiej darmowe forum, podzielimy je na część dla całego kierunku i potem dla poszczególnych grup? Pamiętam, że u mnie w liceum się takie forum fajnie sprawdzało a i roboty z tym nie ma dużo)
Dyzio Marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:18

Re: plan

Post autor: Dyzio Marzyciel »

Forum w sumie już jest - forumed, nie wiem czy kolejne ma sens zwlaszcza że tam dużo materiałów jest
pozdrowienia dla 4b

a jeśli ktoś zrobił zdjęcia podziału na grupy, to dołączam się do prośby o umieszczenie
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

Czy mógłby ktoś wytłumaczyć w którym miejscu jest katedra biologii? Rzucam się na głęboką wodę bo pierwszy raz będę tam w poniedziałek rano i nie wiem czy trafieP Jak mam średniej wielkości torbę to muszę oddać ją do tej szatni czy mogę z nią wejść?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości