I WL 2009 :-)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Medycyna Lwów »

nie słuchać plotek, żaden dzień nie jest wolny poza 9X kiedy jest oficjalna inauguracja roku akadem., wypożyczać można podejrzewam od poniedziałku 28IX, bo czemu niby nie - tak było zawsze,m biblioteka jest normalnie czynna.
Awatar użytkownika
Lexander
Posty: 47
Rejestracja: 9 sie 2008, o 22:08

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Lexander »

Ależ ja nie mówiłem, że jest nieczynna. Byłem tam dziś z legitymacją w zębach, nawet w środku. Widziałem nowiutkie atlasy sobboty (ech 200zł) i kilka innych już przygotowanych. No ale Przemiły pan (wredny skurczybyk) zakomunikował (warknął), że dla I roku pożyczamy dopiero od 1 października". I nie słuchał żadnych ale o zajęciach o tym, że od poniedziałku już nauka, że w czwartek nie ma kiedy, że dostanie czekoladkę. Tak więc nieco wystraszony perspektywą wydania kilkuset złotych na niewypożyczone książki wyszedłem, minąłem denata, którego pakowali do samochodu (pewnie petent przede mną stracił cierpliwość) i wróciłem do siebie. Czyli co? Nikt nie wie o co kaman?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Medycyna Lwów »

skoro tak powiedział to tak jest (2 lata temu można było wypożyczać już od początku roku akadem.), bochenków i tak dla wszystkich starczy bo jest b.dużo, atlasów być może też, bo dużo będzie mieć własne.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: a_niap »

atlasów też jest sporo, jak nie Sobotta to weźmiesz jakiś inny i też będzie dobrze.

W zeszłym roku też od poniedziałku można było wypożyczac, wiec na wszelki wypadek się tam przejdź, może akurat się będzie dało (albo juz nie bedzie tego pana tylko ktoś inny ), nam tez powiedzieli ze mozna od 10:00 a mozna było od 8:00
Coffeina
Posty: 18
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 17:24

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Coffeina »

Moze to glupie pytanie ale musze zapytac bo sie nie orientuje kompletniena jakiej zasadzie lagitymacja moze byc karta miejskaco z nia musze zrobic,gdzie z nia isc, zeby moc jej uzywac jako karty miejskiej?help ?
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: yagger »

wystarczy że pójdziesz z nia np do kiosku i zapytasz czy laduja karty miejskie, jesli tak to daj im legitymacje, poproś o bilet studencki na okres jaki tam sobie chcesz (najbardziej oplacają się 3 miesieczne), zapłać tyle ile trzeba i aby jej używac musisz aktywować przykładajac do kasownika w którym kolwiek ze srodków komunikacji miejskiej w ktorym karty obowiazują, a obowiazuja w kazdym ,nawet w pociągach kolei mazowickich(oczywiście w obrebie warszawy i jej dzielnic).ot cala filozofia:-)
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Halius »

Przyglądając się dzisiaj planowi zajęć z języków obcych zauważyłem, że tylko część grup ma łacinę ze sławnym panem B. Ja mam łacinę z panią mgr Szenajch. Czy ktoś kojarzy/wie czy jest normalna czy pokroju pana B.?
Coffeina
Posty: 18
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 17:24

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Coffeina »

ok dzieki za inf i podpisuje sie jeszcze pod pytaniem kolegi powyzej
anka_g
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 22:52

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: anka_g »

orientuje sie ktos gdzie mozna znalezc plan zajec z jezykow obcych?
fenylo
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 08:20

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: fenylo »

O właśnie-mnie też to pytanie interesuje.
Unununium
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2009, o 07:39

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Unununium »

plan języków obcych wisi w Centrum Dydaktycznym, mniej więcej obok komisji rekrutacyjnej
fenylo
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 08:20

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: fenylo »

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś z grupy 14 podzielił się informacją kiedy mamy angielski i łacinę.
betaplus
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 08:25

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: betaplus »

Ja również mam pytanie co do języków obcych. Dlaczego chyba tylko I Wydział Lekarski nie zamiescił w wirtualnym dziekanacie planu języków?
Skąd osoby, które nie były na piątkowym spotkaniu maja wiedzieć kiedy zgłosić sie na zajęcia? Przecież może byc tak, że wypadną mi one w poniedziałek rano, no i siłą rzeczy na nie nie pójde, bo nie będe wiedzieć o nich. Może ktoś np. zrobił zdjęcie tego planu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości