W-F

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aleqc
Posty: 64
Rejestracja: 11 lip 2009, o 08:44

Re: W-F

Post autor: aleqc »

zapisy ruszyly juz czwartek zdaje sie
Awatar użytkownika
Degrengolada
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2009, o 11:27

Re: W-F

Post autor: Degrengolada »

Do bodajże 9 X zajęcia z wfu są informacyjne więc na pierwszych ćwiczyć nie będziesz na pewno ]

Cytat ze strny o wfach:
Zajęcia informacyjne są OBOWIĄZKOWE dla wszystkich studentów objętych programowymi zajęciami z wf i odbędą sie na obiekcie STUDIUM WFiS - ul. 6- go Sierpnia 71 w dniach 1-9.10.09 r. wg planu wybranych przez siebie zajęć.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

Ale znajdziesz też informacje, żeby przynieść obuwie zmienne etc, więc w większości przypadków jest to normalny wf.
Awatar użytkownika
Degrengolada
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2009, o 11:27

Re: W-F

Post autor: Degrengolada »

H, juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogła wbić sie w dresik Masakra bedzie, juz to widze.
Froggie
Posty: 41
Rejestracja: 22 cze 2009, o 15:32

Re: W-F

Post autor: Froggie »

No właśnie tylko że ja chcę się zapisać na basen i nie wiem czy brać te wszystkie bety na pierwsze zajęcia
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

Na basen chyba nie, bo potrzebne jest badanie etc. Ale to niech się wypowie ktoś, kto miał basen, bo ja nie miałem
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: W-F

Post autor: Ranger »

Pisze, że potrzebne jest zaswiadczenie od lekarza o braku przeciwskazan etc. Jeden świstek. Nie wiem czy bedziemy cwiczyc juz w czwartek, ale w koncu majciochy, recznik i klapki nie ważą jakoś specjalnie dużo D (wybrałem basen).
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

Te zaświadczenie trzeba mieć (tzn na pewno rok temu) podbite na karcie, którą się od Nich dostaje dopiero w 1 dzień zajęć. Tak wiec jeśli nic się nie zmieniło to pierwszy basen jest ten najlżejszy bo do wody wchodzić nikt nie może
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: W-F

Post autor: Ranger »

Ze jak?! To znaczy, że znowu będę musiał zapieprzać do lekarza?
A jak się ma sprawa z badaniami lekarskimi. Trzeba jakieś robić w ogóle? Badanie krwi etc?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości