Dobre rady ]:->

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: fabiolkaa »

W tamtym roku miala z gr 7a pani dr K.
więc naucz się lepiej
Ale ona najlepiej prowadzi ćwiczenia, ludzie od niej nie chodzili na korki i większość zdała egzam praktyczny
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

A asystenci sie nie zmieniaja No to widze ze bedzie ciezko.

No jednak z drem H i z tego co slysze tez ciezko
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: dzoners »

Też z nim chyba mam, ale nic o nim nie słyszałem.
Jeśli ktoś coś o tym panu wie, to bardzo proszę o pw d
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

teraz patrze i Fabiolka pisała:
To zależy u kogo. Jest grupa asystentów którzy rzeczywiście nie dają wiecej niż 3,4 i u tych asystentów średnia nie ma większego znaczenia. Ale jest grupa takich u ktorych można dostać 5 (szczególnie dr W i pan dr H) i u nich średnia 4,5 jak najbardziej obowiązuje.

wiec chyba o tego pana chodzi, na poczatku slyszalem ze ciezko , zawsze dokladnie pyta, podobno przepuszcza tylko trzeba kuc na blache

PS: jest od histo jeden czy dwoch panow dr H?:p
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: dzoners »

Faktycznie -____-
Ach to moje czytanie ze zrozumieniem jest tu na podobnym poziomie co w bochenku d
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: fabiolkaa »

Już wyjaśniam
Jest pan dr H i pani dr H (lub Ch.do dzis nie wiem )
Dr H daje 5, moja koleżanka z nim miala drugi semestr (pierwszy z dr W) i spokojnie wyciagła na przedtermin.
Ahh i słyszalam że dr H (pan) nie lubi przystojnych chłopców za to ładne dziewczyny jak najbardziej
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: bs »

jest pani dr (samo)H
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Siłaczka »

Czy mógłby ktoś przybliżyć osobę doktora Jędrzejczyka (anatomia)co lubi czego nie toleruje itd itp
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: fabiolkaa »

ahhh TJ miałam z nim na pierwszym roku XD
No to tak.pierwsze zaliczenia wspominam troszkę niemiło ponieważTJ jest ortopedą i bardzo trzepie z ręki i nogi Przede wszystkim ruchy mięśni i stawów
nawracanie, obracanie, przywodzenie ehhh straszne to było i o to pytał każdego więc się przygotować. Ogólnie dużo zalezy od tego czy lubi waszą grupę czy nie. To samo dotyczyło poszczególnych osób. Naszą grupę akurat bardzo lubił więc ja wspominam go jako jednego z najfajniejszych asystentów choć inne grupy mialy troszke inne zdanie , zresztą on po ok 2-3 miesiącach idzie na urlop i potem zdaje sie u profa albo pani m.
Nie ma źle
Pozdrawiam
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Siłaczka »

A ten urlop to pewny? i czy możesz jeszcze napisać czym mozna przypodobać się lub do siebie uprzedzić doktora Jędrzejczyka?czy lubi chłopaków czy dziewczyny.ogólnie jak mu sie nie narazić?

ps.to prawda,że tylko on odsyła na styczeń po niezdanej teorii?
cassie28
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2009, o 19:44

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: cassie28 »

Mam dwa małe pytanka do starszaków) odnośnie biofizyki. Mianowicie jak wygląda zaliczenie z tego cudownego przedmiotu (ustne czy pisemne) i czy naprawdę trzeba umieć słowo w słowo, żeby zaliczyć? Czy można po prostu mniej więcej oddać sens tego o co asystent pyta? Bo jak dla mnie jest fizycznie niemożliwe wykuć na blachę 30 kartek czegoś o czym się nie ma pojęcia.
Dona767
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2009, o 18:21

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Dona767 »

a z chemii trzeba się uczyć ze skryptu czy jeszcze z jakieiś książki?
lanka
Posty: 90
Rejestracja: 24 cze 2009, o 21:10

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: lanka »

hej a wiecie może jak wyglądają pierwsza kartkówka z biologi? czy tylko te pkt co sa napisane na rozpisce czy całość ksera? pamietacie jakei sa pytania czy takie szczegółówe czy bardziej ogólne? ta pierwsza kartk jest z mejozy mitozy jądra jąderka itp ja mam z prof Spaustą pozdrawiam serdecznie ania



p.s i jescze może coś o pierwszym zaliczeniu z histo u prof. Haleja i ew. anatomii u prof. Kosiewicza
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości