akademiki katowice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

W Aktualnościach jest wszystko
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: akademiki katowice

Post autor: roxxxa »

a wiecie może czy są jeszcze wolne miejsca w akademiku?
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

Na pewno są. Wszelkich informacji szukaj w dziale spraw (od)bytowych. Telefon: 208 86 66
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: akademiki katowice

Post autor: roxxxa »

dzwoniłam i powiedziano mi, że wolnych miejsc już nie ma ale pani mi radziła jednak złożyć podanie, bo całkiem możliwe, że się zwolnią
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: akademiki katowice

Post autor: lisiczka »

może i są wolne miejsca ale póki co to komisja dopiero się zbiera i decyzja w sprawie przydziału do zds-ów będzie jutro albo pojutrze (dla tych z II-ego naboru)
nie ma jak toprawnie działająca administracja
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: akademiki katowice

Post autor: Battalie »

Słyszałam że dużo osób nie zgłasza się na kwaterowanie, bo np. znaleźli sobie mieszkanie i jakaś ilość miejsc się zwalnia. Życzę cierpliwości.

Pytanie odnośnie kwaterowania:
Jak to wszystko wygląda? Czy jest straszne zamieszanie i lepiej przyjechać z samego rana? Z drugiej strony w sobotę kwateruje się tylko I rok, więc może nie będzie tłoku.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

Z samego rana jest największy tłok. Prawdę mówiąc to nie jest nigdzie powiedziane, że w sobotę tylko pierwszy rok się kwateruje, zawsze były to lata 1-3.
W tym roku jest przepis, że jeśli nie zgłosi się w odpowiednim terminie rezygnacji z akademika - płaci się karę.
A wygląda to tak, że bierzesz karteczki, w których uzupełniasz tysiąc różnych rubryk (musisz mieć dowód, panowie również książeczkę wojskową), stajesz w jednej kolejce, a później w drugiej. I gotowe. Wszystkiego dowiesz się na miejscu.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: akademiki katowice

Post autor: Battalie »

Prawdę mówiąc to nie jest nigdzie powiedziane, że w sobotę tylko pierwszy rok się kwateruje
Ha! Właśnie że jest :
Plan meldowania na rok akademicki 2009/2010:

- w sobotę 26.09.2009 - zapraszamy studentów roku pierwszego Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz studentów pierwszego roku Wydziału Opieki Zdrowotnej
w niedzielę 27.09.2009 - zapraszamy studenów roku drugiego Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz studentów lat wyższych WLK oraz WOZ, którzy rozpoczynają zajęcia 28.09.2009r.
- pozostałe osoby będą mogły zameldować się do 2.10.2009r.

No trudno, jakoś przeżyję te kolejki. W zasadzie nie widzę innej możliwości jak kwaterunek rano, bo trzeba się jeszcze zaaklimatyzować, no i pójść na to spotkanie z samorządem.
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: akademiki katowice

Post autor: roxxxa »

czyli ci co złożyli podania o akademik późno (w tym tygodniu) dowiedzą się dopiero w poniedziałek czy jest jeszcze jakieś miejsce?
nowy25
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 11:41

Re: akademiki katowice

Post autor: nowy25 »

poprawcie mnie jeżeli sie mylę, ale czy czasem kwaterowanie w katowicach nie jest 25.09
kwaterowanie czyli przydzielanie pokoi:D
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: akademiki katowice

Post autor: Battalie »

Tak jak jest napisane w wyżej przeze mnie umieszczonym cytacie, kwaterowanie jest w sobotę.
Nie wiem skąd masz informację o 25. .
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: akademiki katowice

Post autor: lisiczka »

roxxxa pisze:czyli ci co złożyli podania o akademik późno (w tym tygodniu) dowiedzą się dopiero w poniedziałek czy jest jeszcze jakieś miejsce?
nie ,ja wiedziałam już w tą środę czyli wczoraj jak masz jakieś pytania to zadzwoń a oni ci powiedzą
jeżeli ktoś się nie zakwateruje w tą sobotę to prawdopodobnie można za tydzień to zrobić
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

Ktoś jeszcze będzie wprowadzał się do akademika na Ligocie / szuka współlokatora? Pytam, ponieważ jest u mnie w pokoju jedno miejsce, ja studiuję na V roku, kolega, który ze mną pomieszkuje jest na VI. Pokój nasz to tzw. segment małżeński, czyli za cenę trójki powierzchnia podwójna! I wanna, nie bobslej do dyspozycji. Pokój na 8 piętrze, obok kuchnia. Cisza, spokój i kultura.
Gdyby ktoś był chętny - pisać:
GG: 3241572
Tlen: don_balon
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości