praca badawcza na olimpiade biologiczną

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
agucha

praca badawcza

Post autor: agucha »

Hejka wszystkim! TeŻ tak jak wy nie mam pomysłu na pracę badawczą tylko , Że ja zostałam zmuszona do brania udziału w tej olimpiadzie.Wszelkie propozycje tematów wysyłajcie na agucha_[at].pl. Z góry dzieki i pozdr!
Gość

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: Gość »

agucha pisze:Że ja zostałam zmuszona do brania udziału w tej olimpiadzie
to zrezygnuj, po co robić coś na siłę?
krz
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2005, o 00:00

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: krz »

ja bylem w czwartek na powiatowym konkursie ekologicznym dla srednich 1 raz tam bylem i mi sie podobalo - w zeszlym roku bylem dla gim i bylo 3 miejsce. Teraz zajelismy 2 i jestem bardzo zadowolony
monika56
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2006, o 19:35

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: monika56 »

czesc moze ma ktos jakis fajny pomyysł na prace badawcza o roslinkach
iwona

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: iwona »

:shock:
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: MiRACiDiUM »

Ja mam pomysł Wykorzystanie barwników roślinnych do barwienia tkanin.
D¿izes

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: D¿izes »

hejka! termin na oddanie tematu zbliza sie wielkimi krokami a ja jestem na skraju rozpaczy. Potrzebny mi temat.pomóŻcie.[at].pllttu kierujcie pomoce. dziekuje wszystkim :( :) :) :)
kasienka:)

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: kasienka:) »

potrzebuje pomocy. Mam juz temat pracy tylko teraz musze zgromadzić ksiązki duuŻo ksiązek o rolinnosci terenów podmokłych i roslinnosci wodnej. moze znacie jakieś? bylabym bardzo wdzieczna bo na razie sazukanie marnie mi idzie:/ znalazlam tylko 10 pozycji
moj mail :
kasienka_[at].pl
kwiecius

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: kwiecius »

hej wszystkim! mam ogromny problem potrzebuje pomocy w wyborze tematu pracy. wymyslilem juz pare, ale nie zaakceptowała ich moja nauczycielka biologii. prace z ekologii odpadają. wszelkie informacje prosze kierowac na [at].pl
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: maraj »

sundarii pisze:czy ktos z was ma pomysl na jakąś prace badawczą lub doswiadczenie ktore moglabym wykonać na pierwszy etap olimpiady biologicznej.
Pisałam taką pracę na następujący temat:Wpływ samozapylenia i zapylenia krzyżowego na kiełkowanie, wzrost i rozwój owoców pomidora wyszło mi że autogamia jest korzystniejsza.
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: Stokrotka »

Ja juz sie zabieram powoli za taką pracęTyle że zależy mi na samej pracya jakby sie tak stało że przejde dalej.to nie wiem czy pojde.Bo z bioli cienka jestem wole roslinki a pewno na takich olipiadach tego jest bardzo mało.Pozdrawiam!

A czy jest możliwe żeby sie tamaty powtarzały?A jesli tak czy trzeba to zmieniać?
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: maraj »

Stokrotka pisze:Bo z bioli cienka jestem wole roslinki a pewno na takich olipiadach tego jest bardzo mało.Pozdrawiam!
To zależy od roku. Niekiedy połowa pytań jest o tym, a niekiedy jest tylko kilka. Zależy wszystko od szczęścia
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: praca badawcza na olimpiade biologicznĄ

Post autor: Stokrotka »

maraj pisze:
Stokrotka pisze:Bo z bioli cienka jestem wole roslinki a pewno na takich olipiadach tego jest bardzo mało.Pozdrawiam!
To zależy od roku. Niekiedy połowa pytań jest o tym, a niekiedy jest tylko kilka. Zależy wszystko od szczęścia
A teraz o czym były w wiekszości jesli mogę spytać

I co przewidujecie teraz?

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość