Poprawianie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
lalala

Re: Poprawianie matury

Post autor: lalala »

deklaracje nalezy zaniesc do swojej szkoly :) ja juz zanioslam 8) za rok zmierze sie z fizyka i chemia :arrow:
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Poprawianie matury

Post autor: ziomalka »

Ja w zeszłym roku zarówno do zimowej jak i wiosennej poprawki wypełniałam delkarację taka samą jak we wrześniu, nie zaznaczałam jedynie rubryk z ustną i pisemną z polskego i języków obcych. Z racji, że w styczniu pisałam biologie, fize i chemie, a za pierwszym podejściem tylko chemie i biologie, musiałam wypełnić rubryki w taki sposób, żeby fizyka była jako przemiot obowiazkowy. Brzmi to nieco spomplikowanie, ale o wszystkim dowiedziałam sie w sekretariacie. Jeśli miałbyś jakies pytania Vinci , śmiało
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Poprawianie matury

Post autor: Vinci »

Jesli biologia byla moim przedmiotem obowiazkowym, bede ja poprawial i nie zadam to czy uniewaznia mi mature ?
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Poprawianie matury

Post autor: ziomalka »

Mój drogi, nie ma takie opcji Jesli ta poprawka poszłaby Ci gorzej niz zwykła matura, zawsze liczy sie korzystaniejszy dla Ciebie wynik - czyli lepszy rezultat, w tym wypadku ta matura z maja
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Poprawianie matury

Post autor: Vinci »

Jestes tego pewna ? Ja slyszalem gdzes inaczej, chyba nawet od dryektora jakos przed matura]
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: Poprawianie matury

Post autor: anik »

Ja też słyszałam, że ważny jest lepszy wynik. Nawet, jeśli nie zdasz poprawki, lub wynik będzie niższy, to nie wpisują tego na świadectwo.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Poprawianie matury

Post autor: Vinci »

Winik dostaje sie na aneksie do swidectwa,j najwyzej nikt nie bedze wiedział ze taki istneije ]
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Poprawianie matury

Post autor: żabka »

a ja mam inne pytanie. Przykładowo poprawiam 2 przedmioty. Na nowym swiadectwie (aneksie) czy co to tam daja mam wynik z jednego i drugiego, a poprawilabym tylko jeden, a drugi poszedłby mi słabiej niz za pierwszym razem? Co w tedy? musze sie zdecydowac, ktore swiadectwo chce? czy z obu liczy sie ten lepszy wynik
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: Poprawianie matury

Post autor: Sil »

To się miało zmienić, więc nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze w tym roku dostawało się na aneksie wyłącznie poprawiony wynik, a ewentualnewpadki ( ) były wypisywane wyłącznie w celach informacyjnych na oddzielnej kartce (ja sobie takpoprawiłem wynik z rozszerzonego polskiego ).

Na stronie CKE niczego nie znalazłem. Wygląda na to, że nic się pod tym względem nie zmieniło, ale najbezpieczniej będzie zapytać w szkole.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Poprawianie matury

Post autor: żabka »

Dzięki Sil w szkole nie bede pytac bo nie zamierzam nic poprawiac. A pytalam z ciekawosci bo mi tak do glowy przyszlo jak czytalam inne posty
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Poprawianie matury

Post autor: ziomalka »

Sądze, że az tak sie nie zmieniły zasady od czasu, kiedy ja zdawałam mature.
&#x17Cabka pisze:musze sie zdecydowac, ktore swiadectwo chce? czy z obu liczy sie ten lepszy wynik
Liczy si ezawsze lepszy wynik , a jesli jakis przedmiot poszedł Ci gorzej niz na maturze, nie uwzględniają tego i tak jak juz Vinci powiedział, podają Ci gorszy wynik wyłącznie w celach informacyjnych, dla Twej własnej wiadomości

Teogo, co napisałam wcześniej jestem pewna, bo pytałam u róznych sprawdzonych i pewnych źródeł

Pozdrawiam
zrozpatrzona ;(

Re: Poprawianie matury

Post autor: zrozpatrzona ;( »

Czy nie zna ktos jakiejs strony oke odnosnie zasad ponownego zdawania matury :?: Chcialabym wiedziec np. ile moge zdawac przedmiotow, i co w przypadku gdzy sie nie zjawie na ktoryms z nich ? pomozcie! plis
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Poprawianie matury

Post autor: tin »

Wszystko jest napisane na deklaracji.
Albo pytaj w miejscu gdzie zdawałaś. Np.: na krakowskim oke nic nie ma na ten temat.
Poczytaj wypowiedzi powyżej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości